لیگ قهرمانان آسیا؛

اعتراض استقلال به هتل محل اقامت در دوحه و بی تفاوتی فدراسیون

اعتراض استقلال به هتل محل اقامت در دوحه و بی تفاوتی فدراسیون باشگاه استقلال به هتل محل اقامتش در دوحه و تبعیضی كه بین تیم های ایرانی و دیگر تیم ها قائل شده اند معترض است ولی فدراسیون فوتبال نسبت به این اعتراض بی توجهی می كند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، اسکان تیم های ایرانی در هتلی با نام «ازدن پالاس» در شهر دوحه هنگام برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به معضلی برای استقلال تبدیل گشته و در صورتیکه این تیم به شدت به انتخاب این هتل معترض است، فدراسیون فوتبال حاضر به انعکاس این اعتراض به AFC نیست تا در این خصوص ابهاماتی پدید آید.
در حالی برای تیم های ایرانی حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هتل ۴ ستاره ازدن پالاس در نظر گرفته شده که تیم های سایر کشورها همچون عربستان سعودی، قطر، امارات و حتی ازبکستان و عراق در هتل های ۵ ستاره اقامت خواهند داشت.
مسئولان باشگاه استقلال که قبل از تعیین شدن هتل ۴ ستاره ازدن پلاس با هتل ۵ ستاره «موندرین هتل» به توافق رسیده بودند که به ازای اقامت با سقف ۵۹ نفر در زمان برگزاری مسابقات در این هتل با همه سرویسها همچون پذیرایی و ترانسفر، مبلغ ۱۰۸ هزار دلار هزینه شود.
کنفدراسیون فوتبال آسیا که در شرایط کرونایی لیگ قهرمانان آسیا را تحت تدابیر خاصی به صورت متمرکز برگزار می نماید و مسابقات منطقه غرب با همین شرایط در کشور قطر برگزار می شود، مبلغ یکصد هزار دلار به تیم های حاضر در این مسابقات بابت هزینه حضور در کشور قطر پرداخت می کند که البته مبلغ مربوط به تیم های ایرانی بوسیله فدراسیون به باشگاه ها می رسد.
اعتراض باشگاه استقلال نسبت به تبعیض بین تیم های ایرانی و دیگر تیم ها است و آنها معتقدند وقتی کنفدراسیون فوتبال آسیا یکصد هزار دلار برای این هزینه ها پرداخت می کند، چرا باید تیم های ایرانی در هتلی ۴ ستاره و با هزینه های بسیار کمتر اقامت کنند.
استقلالی ها در همین رابطه قصد این را داشتند که به صورت رسمی و کتبی بوسیله فدراسیون فوتبال مراتب اعتراض خودرا به AFC اعلام نمایند که فدراسیون از انعکاس اعتراض آبیها به این تبعیض آشکار خودداری کرد تا ابهاماتی در این خصوص پیش آید.
در توافق باشگاه استقلال با «موندرین هتل»، اختصاص ۲۵ اتاق دَبِل، ۹ اتاق سینگل (مجموع ظرفیت ۵۹ نفر) همراه با صبحانه، ناهار، شام، میان وعده، لاندری و ترانسفر به ازای مبلغ ۱۰۸ هزار دلار آمده بود و آبیها می توانستند با پرداخت تنها ۸ هزار دلار اضافه نسبت به مبلغ پرداختی AFC از این امکانات استفاده نمایند. در صورتیکه هتل ازدن پالاس که الان به تیم های ایرانی اختصاص یافته، تنها ۹ اتاق دبل و ۱۱ اتاق سینگل (مجموع ظرفیت ۲۹ نفر) آمده و باشگاه های ایرانی ناچارند به ازای هر یک نفر اضافه مبلغ مازاد را پرداخت نمایند.
بی تفاوتی فدراسیون فوتبال نسبت به این تبعیض آشکار بین تیم های ایرانی و دیگر تیم های حاضر در این مسابقات و عدم تمایل آنها برای انعکاس شکایت باشگاه استقلال ابهاماتی را دراین زمینه به وجود می آورد.
لیست هتل تیم های آسیایی در غرب آسیا

مشخصات هتل های تیم های غیر ایرانی که ۵ ستاره هستندمشخصات هتل محل اسکان تیم های ایرانی که ۴ ستاره است


1399/05/28
10:16:46
5.0 / 5
2255
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان