بختیاری زاده:

0 تا 100 مسائل فنی و انضباطی با من است

0 تا 100 مسائل فنی و انضباطی با من است سرمربی شهرخودرو می گوید تا زمانی كه او هدایت این تیم را برعهده دارد، هیچ كسی نمی تواند از مسائل انضباطی تخطی كند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، سهراب بختیاری زاده در نشست خبری آخرین دیدار شهرخودرو در لیگ برتر مقابل نساجی مازندران اظهار نمود: فکر می کنم در این ۴، ۵ بازی گذشته، تیم شهرخودرو شایستگی پیروزی را داشت، اما به علل مختلف نتوانستیم پیروز شویم. در بازی با سپاهان که جنبه فینال داشت، بازی را واگذار کردیم.

وی اضافه کرد: این شکست چند دلیل داشت. سپاهان از امتیاز میزبانی برخوردار بود، خودمان هم صادقانه بگویم کیفیت قبل را نداشتیم. مقابل استقلال و تراکتور به مراتب بهتر کار کردیم. هدف ما این بود که در اصفهان امتیاز بگیریم و بازی را ببریم، اما نتوانستیم نمایش خیلی خوب خویش را اجرا نماییم.

سهراب بختیاری زاده خاطرنشان کرد: درست است که برد یا باخت در بازی فردا، کمکی به ما نمی کند اما تمام تلاش خویش را به کار می گیریم که لیگ را با پیروزی به پایان برسانیم. لیگ نوزدم، لیگ سنگینی بود و بالاخره روبه آخر است. پس از لیگ باید برای جام باشگاه های آسیا ریکاوری نماییم، این بازی می تواند پیشبازی خوبی برای حضور ما در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

سرمربی شهرخودرو در مورد بی انگیزگی نساجی اظهار داشت: اگر بخواهم راجع به تیم خوب نساجی صحبتی کنم، باید بگویم که این تیم در هفته های اخیر نتایج قابل قبولی کسب کرده و تیم قابل احترامی است. آنها فوتبال را ساده بازی می کنند و بسیار پرکار هستند. تحت هر شرایطی چه نساجی و چه تیم دیگر، در مشهد هر تیمی را می توانیم تحت فشار بگذاریم و برنده باشیم.

وی اضافه کرد: در هفته های اخیر شایسته برد بودیم، اما رقم نخورد. امیدوارم فردا بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

سهراب بختیاری زاده در مورد آخرین وضعیت سیدمهدی رحمتی و کنار گذاشتنش توسط وی اظهار داشت: پیش از یک بازی مهم، نمی خواهم تمرکز خودم و مجموعه را به سمت حواشی ببرم. ابتدا باید از مدیریت باشگاه و مجموعه شهرخودرو تشکر کنم که با پشتیبانی از تصمیم من، در مورد این مسئله، از اصالت فوتبال دفاع کردند.

وی اضافه کرد: خیلی راحت بگویم تا زمانی که من در شهرخودرو هستم، هر بازیکنی که در قالب مسائل حرفه ای نباشد، هیچ بازیکنی برای ماندن در این مجموعه ندارد. این یک تفکر در فوتبال حرفه ای است و باید به آن پایبند باشیم.

وی تصریح کرد: سرمربی تیم مسئولیت فنی، انضباطی و مسائل کلی تیم را به عهده می گیرد و حتی باخت مقابل پارس را که فقط در کنار تیم بودم و حتی در ارنج تیم هم کاری نکردم، با افتخار و بدون ترس و واهمه، حتی مسئولیت آن باخت را هم به عهده می گیرم. مهم تر از باخت و برد، مهمترین مسئله رفتار حرفه ای در یک باشگاه است و امیدوارم در شهرخودرو، این مورد به صورت یک فرهنگ در بیاید.

بختیاری زاده اظهار داشت: مربی، بازیکن و سرمربی تغییر می کنند و تنها چیزی که باقی می ماند، تیم شهرخودرو است. یادمان باید بماند که اصول و رفتارهای انضباطی و حرفه ای ثابت هستند و باید به آنها پایبند بمانیم.

وی در مورد داوری اظهار داشت: هیچوقت به دنبال بهانه گیری نبوده و نیستم. در بازی های مهم متاسفانه اشتباهاتی رخ داد که شانس برد را از ما گرفت، به قدر کافی به آن مسائل پرداخته ایم و امیدوارم سال آینده کیفیت داوری ها افزایش یابد.

منبع:

1399/05/29
22:37:55
5.0 / 5
2372
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان