مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:

پروازهای فرودگاه پیام به مقصد اهواز افزایش یافت

پروازهای فرودگاه پیام به مقصد اهواز افزایش یافت به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: بنا به استقبال خوب و گسترده مردم استان از پروازها به مقصد اهواز و بالعكس، پروازها از این فرودگاه به مقصد اهواز افزایش پیدا كرد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، نادر ثناگو مطلق اظهار نمود: الان در ایام چهارشنبه و شنبه هر هفته پروازهای مسافری از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد اهواز و بالعکس انجام می شود.
وی افزود: از زمان از سرگیری این پروازها، شاهد استقبال چشم گیر مردم استان از این مسیر پروازی بودیم به نحوی که ظرفیت پرواز در راه رفت و برگشت در هر پرواز تکمیل است.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: به دنبال استقبال خوب مردم از پروازهای مسافری از فرودگاه بین المللی پیام، توسعه این پروازها در دستور کار قرار گرفت که به همین دلیل از شروع شهریورماه در ایام دوشنبه هر هفته نیز پرواز به مقصد اهواز و بالعکس بوسیله این فرودگاه صورت خواهد گرفت.
ثناگو مطلق افزود: همین طور مسیرهای جدید به دیگر استان های کشور، باتوجه به اعلام استان و مطالعاتی که در حال انجام می باشد، طی چند ماه آینده به مسیرهای پروازی از این فرودگاه اضافه خواهد شد.


منبع:

1399/06/02
20:14:29
5.0 / 5
2292
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان