دبیر انجمن شركتهای كشتیرانی:

خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است

خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است به گزارش بازسازی خانه دبیر انجمن شركت های كشتیرانی با اشاره به فشار به شركتهای كشتیرانی از جانب سازمان امور مالیاتی و تأمین اجتماعی اظهار داشت: خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مسعود پل مه امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با اشاره به تلاشهای بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل دریایی اظهار داشت: جنگ در این دوره به جنگ اقتصادی تبدیل گشته و حتی برخی از فعالان دریایی هستند که هم اکنون از جانب FBI بازداشت شده اند.
وی افزود: همینطور برخی کشورهای خلیج فارس برخی از مدیران ایرانی شرکت های کشتیرانی را برای ورود به ایران ممنوع الخروج کرده اند.
دبیر انجمن شرکت های کشتیرانی با تاکید بر اینکه تحریم آمریکا، ما را از پا درنمی آورد و ما می توانیم تمام تحریم های هوشمندانه آمریکا را دور بزنیم، خاطرنشان کرد: از خودتحریمی های داخل دلمان به درد آمده است.
پل مه با اشاره به فشارهایی که به بخش خصوصی حمل و نقل دریایی از جانب سازمان های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی وارد می شود، اضافه کرد: بخش خصوصی برای پایداری کشور در شرایط تحریمی از همه چیز خود گذشته است.
به گفته وی، هم اکنون صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی و همینطور واردات کالاهای اساسی ما با حمل و نقل دریایی حاصل اجماع دولت و بخش خصوصی است.


منبع:

1399/07/09
09:13:55
5.0 / 5
2015
تگهای خبر: سازمان , شركت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان