مهدی رسول پناه عنوان كرد:

تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده

تمام اقدامات پرسپولیس قانونی بوده به گزارش بازسازی خانه سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح كرد این باشگاه در جذب بازیكنان جدید تمام اقدامات قانونی را انجام داده و هیچ تردیدی در عملكردش ندارد.



به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مهدی رسول پناه در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد شکایت صورت گرفته از جانب باشگاه النصر عربستان و اقدام های صورت گرفته در باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: تمامی اقدامات باشگاه پرسپولیس، در جذب بازیکنان جدید، کاملاً قانونی بوده و مدارک و مستندات ما در این حوزه کامل است و کوچک ترین تردیدی در عملکرد خودمان نداریم. تصمیم های باشگاه، همیشه بر اساس قانون و مقررات ابلاغی فیفا، کنفدراسیون و فدراسیون فوتبال ایران بوده است. حتی زمانی که تیم پرسپولیس با تمام بازیکنان خود در قطر حاضر شده بود، هنوز پنجره نقل و انتقالات باز بود.
وی افزود: همینطور در رأی فیفا، زمان ابلاغ آن به صراحت و وضوح تمام وجود دارد و شرایط، تشریح شده است. باشگاه در فرصت قانونی، اقدامات خویش را انجام داد، ما حتی بعد از اعتراض بی اساس باشگاه النصر عربستان مدارک و مستندات خویش را به نایب رییس محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا، جناب آقای تاج، عرضه دادیم که از نظر ایشان تمامی اقدامات باشگاه کاملاً در محدوده قوانین و مقررات بوده است.
رئیس هیات مدیره وسرپرست باشگاه پرسپولیس، افزود: متأسفانه اظهار نظر منصفانه و دقیق آقای تاج به مذاق برخی در داخل و خارج از کشور خوش نیامده و با واکنش های تند و توهین آمیز با آن برخورد کردند که در مورد افراد داخل کشور، واقعاً تأسف بار است و حتما باید پیگیری قضائی شود. ما معتقدیم این پرونده باید با رفتار توأم با احترام و ادب دنبال شود، چونکه صد درصد محق هستیم و انتظار صدور رأی بی طرفانه و مبتنی بر قانون و مقررات، به نفع پرسپولیس را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم.

وی تصریح کرد: مجدد تاکید می کنم حفظ حرمت ها و توجه به اصول و مقررات ورزشی و پیگیری مجدانه بر اساس حقایق، باید مدنظر باشد و پرسپولیس بی گمان سرافراز از این پرونده، خارج می شود. پرسپولیس، پرطرفدارترین تیم قاره کهن با میلیون ها عاشق در ایران و سراسر دنیاست که حضورشان در هر میدانی شورآفرین و هیجان بخش است. نامی است که هیچ کس نمی تواند نادیده اش بگیرد. میلیون ها هوادار در سرتاسر دنیا، چشم به رأی عادلانه و منصفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در خصوص حقانیت پرسپولیس دارند.

1399/07/16
14:12:26
5.0 / 5
1972
تگهای خبر: مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان