مددی:

تا اختتام پاییز سهام استقلال در بورس عرضه می شود

تا اختتام پاییز سهام استقلال در بورس عرضه می شود به گزارش بازسازی خانه سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت: با اقداماتی كه صورت گرفته و طبق گزارشات روزانه، تا اختتام پاییز سهام استقلال را در بورس عرضه می نماییم.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، احمد مددی در برنامه ورزش و مردم درباره حضور درباره مشکلات باشگاه استقلال اظهار نمود: باید درآمد و هزینه هایمان باهم همخوانی داشته باشد و برای هر کاری که می نماییم چاله اش را کنده باشیم. اگر هیات مدیره و همه کسانی که در نشست های شبانه روزی باشگاه شرکت کرده اند، بتوانند وظایف خودشان را به درستی انجام دهند و این عملیات پرداخت بدهی های ارزی به بهترین نحو جلو برود، قول می دهم از من هیچ میراثی بجای نخواهد ماند. من بسیار مقید به انضباط مالی و یک استقلالی هستم.
او افزود: بیرون گود خیلی اذیت شدم اما حالا خودم وسط آتش آمده ام. به دعای هواداران و حمایت همه نیاز دارم. می دانم همه با تمام وجودشان دارند کار و کمک می کنند. اگر از این بزنگاه خارج شویم، استقلال روزهای درخشانی را طی خواهدنمود. روزهایی که بتواند بدون دغدغه های مالی و حقوقی ستاره سوم را بگیرد و در لیگ بدرخشد.
مددی درباره انتخاب محمود فکری بعنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: ما در این رابطه حرفه ای و اخلاق مدارانه حرکت کردیم. فکری پس از استعفا، فسخ قرارداد را هم از سازمان لیگ گرفته بود و پس از آن بود که با او تماس گرفتم. دو جلسه با فکری گذاشتیم و در نهایت پس از ظهر همان روز با او قرارداد بستیم و اعلام رسمی کردیم. من برای هواداران نساجی و این باشگاه آرزوی موفقیت می کنم و می دانم برای مدیران نساجی حتما موفقیت استقلال اهمیت دارد و امیدوارم که روند حرفه ای طی شود و اخلاق را در همه مسائل رعایت نماییم.
او درباره تامین منابع مالی و انتقال این منابع اظهار داشت: در این خصوص هم تامین منابع مالی و هم انتقال آن مهم می باشد. ما منابعی را پیش بینی کردیم و درباره انتقال آن هم فکر نمی کنم به مشکلی بخوریم. صرافی های مجاز و مورد تایید بانک مرکزی شناسایی و آمادگی این کار را اعلام نمودند و درباب انتقال پول برای دیاباته و میلیچ مشکلی نخواهیم داشت.
سرپرست باشگاه استقلال درباره مطالبات میلیچ بیان کرد: وی در تاریخ 8 مهر نامه ای به باشگاه داده و اشاره کرده اگر تا 15 روز مطالباتش پرداخت نشود، فسخ می کند. بعد از آن یک نامه ای درباب فسخ قراردادش برای ما ارسال کرد. میلیچ قراردادش را با ما فسخ کرد اما گفت اگر مطالبات من را بدهید قول اخلاقی می دهم که برگردم و با تیم باشم.
او درباب مهدی قائدی و علی کریمی اظهار داشت: قائدی با ما قرارداد دارد و مشکلی وجود ندارد. البته هنوز به جمع بندی نرسیده ایم که برای کمک به باشگاه قائدی را به باشگاه دیگری بدهیم با خیر. باید به آینده استقلال نگاه نماییم تا به باشگاه لطمه وارد نشود. درباره علی کریمی الان در اردوی ازبکستان است اما با مدیر برنامه هایش صحبت کردم و به خود او هم پیام دادم که خواهان این بازیکن هستیم. به محض این که به ایران برسد به دفتر باشگاه می آید تا برای جذب او مذاکرات جدی داشته باشیم. خود او هم گفته اگر به تیم خارجی نروم، اولویت اصلی اش استقلال است. امیدوارم مذاکرات با او به خوبی پیش برود.
مددی در پاسخ به سوالی درباره اصلاحیه قرارداد بازیکنان اظهار داشت: متاسفانه در بعضی قراردادهایی که منعقد شده، انضباط مالی کمتری دیده شده و بعضی از آپشن های قراردادی بسیار غیر منطقی و نادرست هستند. باید مورد بررسی قرار گیرند اما از این بابت هم مشکلی وجود نخواهد داشت. تلاش می نماییم قراردادها را بر اساس قراردادهای برد برد تنظیم نماییم. نه این که قراردادی با یک بازیکن تنظیم می نماییم و بعد سر از یک تیم قطری در می آورد.
او درباره قرارداد روزبه چشمی اظهار داشت: متاسفانه بندی در قرارداد او بوده است که به آسانی می توانست یک طرفه فسخ کند. معلوم است قرارداد برد برد نبوده و امکان فسخی در قرارداد گذاشته شده که باشگاه در آن هیچ منفعتی نداشته است. او طبق بند قرارداد گذشته اش باید در رقابت های آسیایی حضور پیدا می کرد و اگر حضور پیدا نمی کرد حتما دو فصل از تمام کارهای فوتبالی محروم می شد. می خواهم بگویم اصرار بر این شتاب زدگی برای چه بود. ما می توانستیم در یک فضای آرام نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان اقدام نماییم و من به هیچ عنوان این مسئله را نمی پذیرم و دیدید درباره فکری هم چگونه عمل کردیم.
سرپرست باشگاه استقلال افزود: در شدید ترین فشار رسانه ای بودیم اما اخلاق و حرفه ای گری را رعایت کردیم. در قرارداد بازیکنان هم باید دقت داشته باشیم تا نتیجه برد برد را داشته باشیم. نه می خواهیم بازیکن دست بسته در اختیار باشگاه باشد و نه ما دست بسته در اختیار بازیکن باشیم.
او درباره آخرین وضعیت رشید مظاهری عنوان کرد: این مساله بوسیله کمیته تعیین وضعیت در حال پیگیری است و امیدوارم بتوانیم رشید مظاهری را در تیم داشته باشیم. امیدواریم که کمیته تعیین وضعیت رای را به ما دهد تا از او استفاده نمائیم.
مددی درباره صداقت مدیران جدید باشگاه، اظهار داشت: من نه دروغ می گویم و نه حرف اضافه می زنم. فقط مقید به اقدامی هستم که قابل انجام است. اهل شو من بازی نیستم و اهتمام می کنم صادقانه به هواداران همه چیز را انتقال دهم و نیازمند به دعای خیرشان هستم. کار خیلی دشوار است اما انسان به امید زنده است.
او درباره خصوصی سازی باشگاه استقلال بیان کرد: با حمایت وزارت خانه اتفاقات خوبی در حال وقوع است. درباب قیمت گذاری برند هم برای ورزشگاه مرغوبکار و کمپ مرحوم ناصر حجازی اقدامات بسیار خوبی انجام شده و کارشناسی شده است. صورت های مالی و گزارش حسابرسی در حال آماده سازی است و گزارش افزایش سرمایه و تغییر اساسنامه باشگاه به سهامی عام شکل گرفته است. برند تیم های ورزشی خصوصاً استقلال نکته کلیدی کسب موفقیت در برنامه های بازاریابی صنعت ورزش است. نقش برند ها در شناسایی محصول شرکت در بازاریابی رو به گسترش امروز واقعا یک مقوله انکار ناپذیر است و حتی پژوهشگران علم اقتصاد هم اذعان دارند که برند بخش جدا نشدنی دارایی های شرکت است.
سرپرست باشگاه استقلال افزود: این هواداران و علاقه مندانش نقش اصلی در ارزش آفرینی این برند دارند. بر این اساس ان شاءالله تا پاییز امسال سهام باشگاه استقلال در بورس عرضه خواهد شد و ما شاهد یک رکورد شکنی در بورس ایران خواهیم بود و بورس را شگفت زده می نماییم. با این اقداماتی که صورت گرفته و بر اساس گزارش روزانه، تا اختتام پاییز این اتفاق خواهد افتاد و در بورس سهام را عرضه می نماییم.
منبع:

1399/07/18
21:47:16
5.0 / 5
1854
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان