در ارتباط ویدئو كنفرانس با رئیس جمهور انجام شد؛

افتتاح پروژه های بهسازی و بازسازی مناطق سیل زده لرستان

افتتاح پروژه های بهسازی و بازسازی مناطق سیل زده لرستان بازسازی خانه: پروژه های بهسازی و بازسازی حوزه راه مناطق سیل زده لرستان، در ارتباط ویدئو كنفرانس با رئیس جمهور بهره برداری شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، امروز دوشنبه در مراسمی با حضور عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استاندار لرستان و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی و در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور، پل «دول گپ» معمولان پلدختر به نمایندگی از سایر پروژه های سیل در استان لرستان، راه اندازی شد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان هزینه اجرائی پل بتنی «دول گپ» با هشت متر دهانه شده است که به صورت نمادین به نمایندگی از پروژه های مناطق سیل زده استان به بهره برداری رسید.

عباس شرفی اضافه کرد: جزئیات مراسم افتتاح پروژه های سیل ۱۳۹۸ در استان لرستان به صورت تصویری و ویدئو کنفرانس به سمع و نظر رئیس جمهور کشور رسید.
وی تصریح کرد: در این مراسم ۹۸ پل بزرگ و کوچک شامل ۴۷ دستگاه پل احداثی و ۵۷ دستگاه پل مرمتی در استان لرستان به بهره برداری رسید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان اظهار داشت: همین طور از پروژه های مربوط به ۳۱۰ کیلومتر بهسازی، بازسازی و روکش آسفالت جاده ها در مناطق سیل زده رونمایی گردید.

شرفی اضافه کرد: ۲۲ کیلومتر شانه خاکی در جاده پلدختر- خرم آباد و ۱۱ کیلومتر ساماندهی و ترمیم بستر رودخانه کشکان نیز در این مراسم به بهره برداری رسید.
وی تصریح کرد: ۲۴۰ میلیارد تومان در مجموع برای تکمیل پروژه های سیل در استان لرستان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

1399/07/22
13:06:37
5.0 / 5
1789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان