مقام مسئول در صنعت هوانوردی خبر داد:

صرفه جویی ۱۵ میلیون دلاری با اوورهال ۴ فروند هواپیمای زمین گیر

صرفه جویی ۱۵ میلیون دلاری با اوورهال ۴ فروند هواپیمای زمین گیر بازسازی خانه: یك مقام مسئول در صنعت هوانوردی از صرفه جویی ارزی ۱۵ میلیون دلاری با اوورهال كردن ۴ فروند هواپیمای زمین گیر شده توسط متخصصان داخلی اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، شهاب آتش زای اظهار داشت: با تلاش مهندسان این شرکت هواپیمایی، فرایند اوورهال و بازگشت به خدمت ۴ فروند هواپیما به اتمام رسیده و در آستانه ورود به ناوگان هوایی هستند.
وی اضافه کرد: هواپیماهای مذکور با هزینه تقریبی ۵ میلیون دلار مجدداً آماده بهره برداری شده اند؛ در صورتیکه اگر قصد خرید این ۴ فروند هواپیما را داشتیم باید رقمی حدود ۲۰ میلیون دلار برای این کار اختصاص می یافت.
به گفته وی با اورهال این چهار فروند هواپیما به دست متخصصان داخلی صنعت هوانوردی، حدود ۱۵ میلیون دلار صرفه جویی ارزی تنها از این محل نصیب شرکت هواپیمایی مذکور و کشور شده است.
آتش زای تاکید کرد: این شرکت هواپیمایی وابسته به یکی از هلدینگ های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دارای پتانسیل های بالایی در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما بوده و در این راستا با تدوین برنامه استراتژی منسجم به دنبال افزایش توانمندی های فنی و بهینه سازی ساختار سازمانی هستیم.
رئیس هیئت مدیره این شرکت هواپیمایی به برخی اقدامات این شرکت در دوران شیوع ویروس کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در هیئت مدیره موفق شدیم هزینه های جاری شرکت را به صورت چشمگیری کاهش داده و با پرداخت بموقع حقوق و دستمزد، سرمایه های انسانی شرکت را هم حفظ نماییم.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی مناسب و تغییر زمان بازرسی های دوره ای هواپیماها در ماه های اولیه سالجاری و در زمانی که خیلی از شرکت ها به سبب بحران کرونا در تعطیلی به سر می بردند توانستیم ضمن رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بازرسی های سنگین مربوطه را انجام داده و هم اکنون این شرکت هواپیمایی با حداکثر ظرفیت پروازی در حال خدمت رسانی است.
به گفته وی در سایر بخش های شرکت هم سیاست های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا و همینطور مقررات مندرج در شیوه نامه ۱۹۰۰ سازمان هواپیمایی کشوری به صورت دقیق اجرا شد.
کاهش هزینه های ارزی شرکت
آتش زای درباره مدیریت بهینه منابع و کاهش هزینه های ارزی شرکت هواپیمایی تاکید کرد: آمار مبین این واقعیت است که علیرغم افزایش تعداد هواپیماها در سال ۹۸، هزینه های ارزی شرکت در حوزه تأمین قطعات در مقایسه با سال ۹۷ کاهش ۳۸ درصدی داشته و این امر نشان از برنامه ریزی های مناسب در این عرصه دارد.
وی معتقد است: باتوجه به ایجاد زیرساخت های لازم، پیشبینی می گردد هزینه های ارزی مذکور امسال در مقایسه با سال ۹۸ هم از کاهش قابل ملاحظه ای برخوردار شود.

1399/07/23
13:32:28
5.0 / 5
1715
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان