خوردبین:

دولت برای سرخ آبی ها ردیف بودجه تعیین كند

دولت برای سرخ آبی ها ردیف بودجه تعیین كند سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای حل مشكلات مالی این باشگاه و استقلال دولت باید برایشان ردیف بودجه تعیین كند.


محمود خوردبین در گفتگو با ایسنا درباره جلسه با نمایندگان مجلس اظهار نمود: جلسه خیلی خوبی با نمایندگان مجلس داشتیم و صحبت های خوبی عنوان شد. اینکه نمایندگان مجلس می خواهند با اینگونه جلسه ها به حل مشکلات استقلال و پرسپولیس کمک کنند کار بسیار شایسته و خوبی است. در این نشست هر کسی دیدگاه های خویش را بیان کرد و من هم درباره شرایط فعلی تیم صحبت کردم و گفتم باید تیم فعلی برای حضور قدرتمند در فینال لیگ قهرمانان آسیا حفظ شود تا تیم با قدرت در این مسابقه شرکت نماید.
وی ادامه داد: به هر حال دولت باید کمک نماید تا مشکلات استقلال و پرسپولیس حل شود و در نهایت این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند. در این نشست نمایندگان مجلس هم ابراز امیدواری کردند تا برای حل مشکلات سرخ آبی ها کمک هایی انجام بشود.
خوردبین خاطرنشان کرد: شاید در این سال ها همیشه درباره مشکلات مدیریتی صحبت شده باشد اما وقتی در باشگاه منابع مالی نباشد هر مدیری از طریق برسد کارش سخت می شود. یکی از عواملی که مدیران باشگاه ها را اذیت می کند بی پولی است. به اعتقاد من دولت باید برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ردیف بودجه تعیین کند و به آنها کمک نماید. همه باشگاه ها در لیگ ایران از کارخانه هایی که به آنها وابسته هستند پول می گیرند. چه ایرادی دارد که استقلال و پرسپولیس هم از دولتی که زیر نظر آن هستند کمک مالی دریافت نمایند. اگر دولت کمک نماید بطور قطع هیچ نیازی به هیچ کس نخواهد بود.
منبع:

1399/07/28
19:56:14
5.0 / 5
1816
تگهای خبر: شركت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان