مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور:

۹ پروژه آزادراهی كشور در دست بهره برداری است

۹ پروژه آزادراهی كشور در دست بهره برداری است بازسازی خانه: مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اظهار داشت: ۹ پرژوه آزادراهی در كشور تا آخر سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، خیرالله خادمی بامداد پنجشنبه در آئین بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی و بهره برداری از کنارگذر شرق اصفهان عنوان کرد: هم اکنون دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر پروژه آزادراهی در کشور در دست بهره برداری است.
وی اضافه کرد: از این میزان پروژه یک هزار و ۳۴۵ کیلومتر از مسیرهای آزادراهی کشور توسط سرمایه گذار بخشی خصوصی در دست اجراست.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به اینکه با عنایت به اولویت بندی صورت گرفته ۹ پروژه آزادراهی در کشور تا آخر سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد، افزود: این پروژه آزادراهی دارای ۶۵۱ کیلومتر مساحت است و احتیاج به ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار دارد.
وی اضافه کرد: کنارگذر شرقی شرق اصفهان، آزاد راه بزرگ و کنارگذر جنوبی شهر تهران، آزادراه اراک به خرم آباد، آزادراه اصفهان – شیراز بعنوان بلندترین آزادراه کشور، باقیمانده آزادراه منجیل به رودبار که گره ترافیکی قزوین رشت را برطرف می کند، آزادراه مرند – تبریز، منطقه دو آزادراه تهران به شمال، پروژه آزادراهی مراغه به هشترود و بخشی از پروژه آزادراهی حرم تا حرم در محور گرمسار تا سمنان این پروژه های در دست اجراست.
بهره برداری از ۶۳ کیلومتر پروژه آزادراهی در اصفهان
خادمی با اشاره به اینکه امروز پروژه کنارگذر شرقی شهر اصفهان به طول ۶۳ کیلومتر مورد بهره برداری قرار می گیرد، افزود: با راه اندازی این پروژه ترافیک مرکزی کشور از راه این آزادراه بدون ورود به شهر اصفهان از بخش شرقی به بزرگراه ها و آزادراه های استان های جنوبی انتقال پیدا می کند.
وی ضمن اشاره به کاهش ۸۰ دقیقه ای زمان سفر و کوتاه شدن ۳۵ کیلومتری مسیر شمال تاجنوب کشور با راه اندازی این آزادراه اظهار داشت: مقرر است فاز سوم این پروژه هم در صورت تأمین اعتبار تا آخر سال آینده به بهره برداری برسد.
وی اعتبار بهره برداری از این پروژه را ۸۰۰ میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: ارزش به روز این پروژه یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است که ۷۰ درصد آنرا صندوق بازنشستگی کشوری و ۳۰ درصد دولت داده است.


منبع:

1399/08/30
22:10:46
5.0 / 5
1719
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان