نخستین گام اشتباه رحمتی در مربیگری

نخستین گام اشتباه رحمتی در مربیگری رفتار جنجالی رحمتی بعد از دیدار با پیكان و سكوت كمیته اخلاق در این خصوص سبب شده تا سرمربی جوان تیم مشهدی خیلی زود وارد حاشیه شود.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، صحبت های جنجالی سیدمهدی رحمتی بعد از دیدار با پیکان در اعتراض به وقت کشی پیکانی ها حاشیه های فراوانی را برای سرمربی جوان و تازه کار شهرخودرو ساخت و او را در همان ابتدا وارد جنگ حاشیه ای با مهدی تارتار کرد. اتفاقی که برای رحمتی، آن هم در سال اول مربیگری اش جذاب نیست و می تواند او را از مسیر اصلی اش دور کند.
رحمتی در نشست خبری بعد از این دیدار اظهار می کند که تیمش اعتقادی به بازی جوانمردانه ندارد و اگر بازیکنی از تیم حریف مصدوم گردید، آنها به بازی ادامه می دهند و سایر تیم ها هم می توانند این قاعده را مقابل شهرخودرو اجرا کنند. سخنی که به مذاق خیلی از پیشکسوتان فوتبال خوش نیامد و این حرف، تفکرات رحمتی را زیر سوال برده است.
به هر حال برای مربی که نورسیده این عرصه شده و باید با خیلی از دوستان و مربیان سابق خود رقابت کنند، جالب نیست که از همان ابتدا خلق و خوی خویش را زیر سوال ببرد و سبب شود سایرین برای او و تیمش احترام قائل نباشند. حرف های رحمتی فقط سبب شانتاژ و حساسیت های غیر فوتبالی در این رشته می شود و حاشیه را بیشتر از فوتبال، بزرگ می کند.
اما نکته اصلی در مورد این رفتارها و گفتارهای سرمربی شهرخودرو، واکنش کمیته اخلاق است که در واقع انگار نه انگار که رحمتی به شکلی اعتراف به بی اخلاقی و رواج آن داشته است، کمیته ای که خیلی سریع به انتقادهای سازنده سعید آذری به فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد و با حکمی عحیب او را تا اطلاع ثانوی از فعالیتهای فوتبالی ممنوع کرد، بعد از گذشت چند روز از این حرف ها، هنوز موضعی در مورد سخنان رحمتی نگرفته است و حتی او را برای عرضه توضیحات احضار نکرده است.
اتفاقی که نشان داده است در هر کمیته فدراسیون فوتبال چخبر است و برای شان مهم نیست که زیبایی و جوانمردانگی فوتبال زیر سوال برود و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد، زیر سوال نرفتن فدراسیون فوتبال است تا آقایان به امور دلخواه خود ادامه دهند!
باید دید کمیته اخلاق موضعی در مورد این حرف های رحمتی می گیرد یا این که باردیگر تنها زمانی یادشان می افتد که وظیفه شان چیست که شخصی از فدراسیون فوتبال انتقاد کند.
رحمتی هم بهتر است راه و روشش را برای ادامه راه مربیگری اش تغییر دهد تا بتداند بدون حاشیه، در سمت جدیدش موفق باشد. علیرغم این که او هنوز مدرک مربیگری ندارد و این محمد نوازی است که روی کاغذ، عنوان سرمربی شهرخودرو را با خود یدک می کشد، بهتر است در صحیت هایش سیاست گفتاری داشته باشد و خیلی زود مغلوب جنگ روانی حریف نشود.
منبع:

1399/09/05
13:07:09
5.0 / 5
1208
تگهای خبر: زیبایی , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان