درخواست فرودگاه مهرآباداز مسافران

درخواست فرودگاه مهرآباداز مسافران بازسازی خانه: فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه ای از مسافران خواست تا به سبب بدی آب و هوا در بعضی شهرهای مقصد، قبل از عزیمت به فرودگاه، از قطعی بودن انجام پرواز خود با شماره تماس 199 اطمینان یابند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، اداره کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در اطلاعیه پروازی از مسافران خواست تا قبل از عزیمت به فرودگاه، از انجام پروازها اطمینان یابند.
در این اطلاعیه آمده است:
با توجه به بارش شدید پاییزی در پایتخت، پروازهای مهرآباد به شرط مساعد بودن شرایط جوی فرودگاه های مقصد بموقع و در زمان برنامه ریزی شده از قبل انجام می گیرد.
خواهشمندیم در زمان مقرر در فرودگاه برای انجام عملیات اعزام وپذیرش حضور داشته باشید.
در عین حال باتوجه به شرایط جوی حاکم بر برخی از مناطق کشور و احتمال تغییر ساعت یا تأخیر در بعضی پروازها به سبب شرایط نامناسب جوی، از مسافران هوایی درخواست می شود تا قبل از عزیمت به فرودگاه حتما با اطلاعات پرواز به شماره ۱۹۹ یا ۰۲۱۶۱۰۲۱ یا ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۹ ویا شماره ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۴ در تهران تماس بگیرند و از وضعیت پروازها اطلاع حاصل فرمایند.
همچنین این فرودگاه در اطلاعیه های جداگانه ای از ابطال برخی پروازها آگاهی داد که همچون آنها پرواز شماره ۴۵۵۰ شرکت ماهان به مقصد خارک با زمان برنامه ای ۰۶: ۴۵، پرواز ۸۴۰ هواپیمایی آسمان به مقصد ایلام و پرواز ۲۶۱۰ تهران-دزفول هواپیمایی کارون است که همه این پروازها به سبب نامساعد بودن هوای مقصد لغو شدند.

1399/09/10
16:13:28
5.0 / 5
1474
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان