لطفی:

نبود دیاباته و غفوری احساس شد

نبود دیاباته و غفوری احساس شد بازسازی خانه: بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید تعداد بالای مصدومیت آبی پوشان دلیل توقف این تیم مقابل صنعت نفت آبادان بوده است.سعید لطفی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره تساوی آبی پوشان پایتخت مقابل صنعنت نفت آبادان در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر اظهار نمود: صنعت نفت مثل پیکان برای یک امتیاز به میدان آمده بود و بازی بسته ای ارائه داد. در نیمه اول صنعت نفت خیلی محتاط بازی کرد و پس از دریافت گل اول چیزی برای از دست دادن نداشت و بازی را تهاجمی دنبال کرد و چند موقعیت ایجاد کرد و به گل رسید.
او افزود: به نظر من مصدومیت های استقلال در طول این مدت بسیار زیاد بوده است و در ۴ هفته گذشته، این تیم ۸ بازیکن مصدوم داشته است. این مساله هم به مسئولان ما برمی گردد که یک زمین خوب فراهم نشد و موجب شد استقلال در چمن مصنوعی تمرین کند. این مصدومیت ها کار دست استقلال داد. در بازی با صنعت نفت، دست محمود فکری بسته بود و بازیکان تعویضی نتوانستند کاری از پیش ببرند.
لطفی اضافه کرد: استقلال، صنعت نفت را خوب آنالایز کرده بود چون نقطه قوت حریف در میانه میدان بود که با حضور بازیکنانی مثل شجاعیان، رضاوند، مهدی پور و باقری این برتری به نفع استقلال به اتمام رسید. این مساله فضا را برای دفاع های کناری ایجاد کرد و حتی موجب شد احمد موسوی به گل برسد. به نظرم در این بازی ما ارسال های بی هدف داشتیم و در بازپس گیری توپ ها استقلال مشکلات قابل توجهی داشت. مهدی پور به نظرم توانست انتظارات را برآورده کند و به نظرم بازی قابل قبولی داشت.
بازیکن پیشین استقلال اشاره کرد: آبی پوشان مقابل صنعت نفت آبادن، تعداد خطای بالایی داشتند و موجب شد تیم حریف اعتماد به نفس بیشتری به دست آورد و به استقلال ضربه بزند. همین طور شاگردان محمود فکری در یارگیری عملکرد خوبی نداشتند و موجب شد صنعت نفت آبادان بتواند فرصت های قابل توجهی به دست بیارود.
سعید لطفی در پاسخ به این پرسش که دلیل اصلی توقف استقلال مقابل صنعت نفت چه بود؟ اظهار نمود: دلیل اصلی این تساوی، نبود بازیکنان تاثیرگذارش مثل دیاباته و غفوری بود. استقلال یک لشگر مصدوم دارد و این هم به زمین تمرین تیم برمی گردد.
او در آخر اظهار داشت: اگر بازیکنان مصدوم برگردد و دست محمود فکری برای چیدن ترکیب بازتر باشد، می توان به استقلال بعنوان یک مدعی نگاه کرد. امیدوارم شرایط زمین تمرین استقلال مناسب باشد که به خاطر زمین دیگر استقلال مصدوم ندهد.
منبع:

1399/09/18
17:23:02
5.0 / 5
1090
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان