معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد:

كنارگذر غربی و شمالی ساوه در انتظار ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار

كنارگذر غربی و شمالی ساوه در انتظار ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار داشت: برای تکمیل کنارگذرهای غربی و شمالی ساوه بیش از 900 میلیارد اعتبار نیاز است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، خیرالله خادمی عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های کنارگذر غربی و شمالی شهر ساوه، اظهار نمود: عملیات اجرائی پروژه های کنارگذر غربی و شمالی ساوه به طول ۲۰ کیلومتر با چهار خط به پایان رسیده است. امیدواریم با نصب علایم و ملزومات ایمنی این پروژه تا آخر سال جاری به بهره برداری برسد. تا تردد و ترافیک خودرو های سنگین را از درون شهر ساوه به این محور انتقال دهیم.
وی بیان کرد: برای اجرای این پروژه بزرگراهی به صورت چهار باند و انجام مواردی از قبیل تملک اراضی مسیر کوشش های زیادی به عمل آمد و همزمان با اجرای این بخش، عملیات راه اندازی بزرگراه چهار خط سرتاسر مسیر ساوه به سمت قزوین نیز ادامه یافت که حدود ۱۲۰ کیلومتر طول دارد و بعنوان کنارگذر غربی استان تهران نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی شمال به مرکز کشور را دارد که در آستانه اتمام و بهره برداری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار داشت: برای تکمیل و اتمام کنارگذرهای غربی و شمالی بیش از ۲۰۰ میلیارد اعتبار نیاز است و با در نظر گرفتن مطالبات پیمانکاران این رقم حدود ۹۰۰ میلیارد ریال افزایش می یابد، که برای تامین و پرداخت آن تلاش خواهیم کرد.

1399/10/03
21:27:57
5.0 / 5
1108
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان