معاون وزیر راه خبر داد:

افزایش تردد پروازهای تهران – استانبول از جانب ایرلاین های ایرانی

افزایش تردد پروازهای تهران – استانبول از جانب ایرلاین های ایرانی به گزارش بازسازی خانه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش تردد پروازهای تهران-استانبول از جانب ایرلاین های ایرانی اطلاع داد و اظهار داشت: این سازمان محدودیتی برای صدور مجوز به ایرلاین های ایرانی جهت پرواز به ترکیه ندارد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، کاپیتان تورج دهقانی زنگنه ضمن اشاره به افزایش تردد پروازی بین ایران و ترکیه، اظهار نمود: تمامی مسافرانی که از ترکیه به ایران یا از ایران به ترکیه تردد دارند باید آزمایش PCR در خصوص تست منفی و نداشتن کرونا را به همراه داشته باشند.
وی اظهار داشت: حالا ایرلاین های ایرانی پروازهای ایران - ترکیه را انجام می دهند؛ اما پیش ازاین شرکتهای خارجی مبادرت به جابه جایی مسافر می کردند که به علت نرخ بالای بلیت که گاهی به ۱۰۰ میلیون تومان می رسید، مردم همواره به آن معترض بودند.
دهقانی زنگنه اظهار داشت: هم اکنون نرخ بلیت ایرلاین های ایرانی در راه تهران – استانبول متعادل است و سازمان هواپیمایی بر آن نظارت دارد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار نمود: ازآن رو که مسافران در راه پرواز تهران – ترکیه باید حتما تست PCR در خصوص نداشتن کرونا به همراه داشته باشند، به همین جهت از ۱۰۰ درصد ظرفیت هواپیما برای جابه جایی مسافر استفاده می شود.
وی خاطرنشان کرد: محدودیت استفاده از ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما فقط برای پروازهای داخلی است.
معاون وزیر راه با اشاره به اینکه الان اغلب ایرلاین های کشور پروازهای خارجی خود به استانبول را شروع کرده اند، اضافه کرد: هر شرکت هواپیمایی که بخواهد به استانبول پرواز داشته باشد محدودیتی ندارد و ما در سازمان هواپیمایی کشوری مجوز لازم را صادر می نماییم.


منبع:

1399/10/14
01:17:42
0.0 / 5
799
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان