مهلت تكمیل وجه برای طرح اقدام ملی مسكن كارگران تمدید گردید

مهلت تكمیل وجه برای طرح اقدام ملی مسكن كارگران تمدید گردید به گزارش بازسازی خانه تسنیم نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با اشاره به اینکه مهلت واریزآورده درسامانه جامع ملی مسکن تا آخر دیماه تمدید گردید اظهار داشت: متقاضیان می توانند با رفتن به سامانهhttps: //tem.mrud.ir ثبت نام خویش را انجام دهند.


ابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و فاه اجتماعی درباره جزئیات تمدید طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط همچون کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا آخر دیماه است. وی افزود: برای ثبت نام جدید در 183 شهر جدید، در770شهرظرفیت لازم وجود دارد که فرصت بسیار خوبی در جهت تأمین سرپناه و مسکن مناسب برای عموم متقاضیان بخصوص کارگران و بازنشستگان عزیزفراهم است. صادقی ضمن اشاره به اینکه متقاضیان می توانند با رفتن به سامانهhttps: //tem.mrud.ir ثبت نام خویش را انجام دهند اظهار داشت: طبق برآوردها قیمت تمام شده مسکن حدود 3میلیون تومان است که شروط لازم برای ثبت نام در سامانه ذکر شده است. حداقل بازه زمانی برای تحویل مسکن حدود 3سال است. در هفته آینده به احتمال زیاد، وزارت مسکن خبر از تسهیلات برای تأمین مبلغ مسکن را اعلام می کند.
وی با بیان اینکه تأمین مسکن کارگران در چندین مدل طراحی شده است اظهار داشت: مدل اول پشتیبانی از کارگران ثبت نام شده در طرح اقدام ملی مسکن می باشد، طرح 2 پشتیبانی از کارفرمایان برای اجرای ماده 149 قانون کار است. مدل 3 راه اندازی واحدهای مسکونی توسط شرکتهای تابعه وزارت کار برای کارگران فاقد مسکن شاغل در مجموعه خود، مدل 4 همکاری در تکمیل پروژه های نیمه تمام تعاونی های مسکن کارگران و مدل 5 همکاری در تکمیل پروژه های نیمه تمام مسکن مهر، مدل 6 تأمین مسکن دهک های 1 تا 3 با همکاری بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان امام، بسیج مستضعفان، کمیته امداد و خیرین مسکن ساز، مدل 7 تأمین مسکن جوانان کارگر با همکاری وزارت راه، وزارت ورزش و وزارت کار و مدل 8 تأمین مسکن کارگران وزارت کار و سازمان های تابعه با همکاری وزارت راه، مدل 9 تأمین مسکن استیجاری حمایتی برای خانواده های کارگری است. 223227


منبع:

1399/10/22
17:16:50
0.0 / 5
1026
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان