حداكثر سرعت آزاد راه غدیر مشخص شد

حداكثر سرعت آزاد راه غدیر مشخص شد فارس نوشت: رئیس پلیس راهور ناجا با اعلان اینکه سرعت مجاز در آزادراه غدیر 120 کیلومتر بر ساعت است، اظهار داشت: پیمانکار دوربین های ثبت سرعت مشخص شد.


سردار سید کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا در بازدید از آزادراه غدیر در جمع اصحاب رسانه گفت: کار بزرگی انجام شده است و پیش بینی می نماییم ترافیک محور قزوین - البرز - تهران و بالعکس بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کم شود. وی با تاکید بر اینکه ارتقای ایمنی آزادراه مورد توجه ما است، اظهار داشت: سه پاسگاه پلیس در طول این مسیر آزادراهی پیش بینی شده است. جلسات زیادی هم با وزیر راه و شهرسازی درباره این آزادراه برگزار کردیم و اصلاحات انجام شد و امروز هم بازدید میدانی جهت بررسی نهایی مسیر داریم. رئیس پلیس راهور ناجا درباره حداکثر سرعت در این آزادراه گفت: در بحث سرعت، بخشنامه حداکثر ۱۲۰ کیلومتر را تاکید دارد و هیچ موافقتی برای افزایش حداکثر سرعت در این آزادراه نداریم و ضرورت دارد نیوجرسی، پارکینگ های حاشیه ای و حریم راه تکمیل شود و نور مسیر نیز کافی باشد، خصوصاً در سمت قزوین مه گرفتگی زیاد وجود دارد و باید این آزادراه از نظر روشنایی تکمیل شود.
هادیان فر گفت: همین طور موضوع ارتباطات تلفن همراه در این آزادراه در حال تست است و وزارت ارتباطات، اپراتورها را به هماهنگی برای پوشش این آزادراه دنبال می کند. رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در طول آزادراه ۷۰ کیلومتر مسیر هنوز جدا شونده ندارد که امروز تاکید شد نیوجرسی ها که برای راه های دوطرفه باید حتما نصب شود، نصب شود. وی درباره نصب دوربین های ثبت تخلف سرعت در این آزادراه اظهار داشت: سازمان راهداری متولی نصب دوربین های ثبت تخلف سرعت است که پیمانکار را مشخص کردند. ۲۲۳۲۲۹

1399/12/01
13:54:30
0.0 / 5
717
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان