ارزان ترین خانه ها در تهران چند؟

ارزان ترین خانه ها در تهران چند؟ بازسازی خانه: باتوجه به آمار عرضه شده توسط بانک مرکزی، متوسط قیمت مسکن در تهران طی بهمن ماه به بیشتر از ۲۸میلیون تومان در هر متر مربع رسید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین، این امر از آن حکایت می کند که خرید یک واحد آپارتمان ۴۰متری با متوسط قیمت مسکن در تهران به بیشتر از یک میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد؛ اما آیا هنوز هم میتوان با سرمایه ای کمتر از یک میلیارد تومان واحد خرید؟ آمارهای موجود در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نشان داده است که طی بهمن ماه با سرمایه ای کمتر از یک میلیارد تومان هم در تهران واحد معامله شده است؛ اما در مورد این واحدها چند نکته وجود دارد؛ برای مثال غالب واحدهایی که قیمتی کمتر از یک میلیارد تومان داشته است، متراژ پایین بوده اند و واحدهای متراژ بالا در میان معاملات کمتر از یک میلیارد تومان به چشم نمی خورد. مسئله دیگر موقعیت آپارتمان است که اغلب این واحدهای در محله های جنوب و جنوب شرق تهران قرار دارد و در مرکز و یا شمال شهر حدودا هیچ واحدی با این قیمت دیده نمی گردد. همینطور بیشتر واحدهای کمتر از یک میلیارد تومان، سن بالایی دارد.
بنابر آنچه گفته شد، برای خرید واحدهایی با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان باید به محله هایی مراجعه نمود که متوسط قیمت مسکن در آنها از متوسط قیمت مسکن در تهران ارزان تر است؛ در ادامه این گزارش به بررسی قیمت بعضی از واحدهای ارزان تر از یک میلیارد تومان که طی بهمن ماه۹۹ در تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که قیمت ها بر مبنای معاملات انجام شده طی بهمن ماه (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت های درج شده ندارد و این جدول فقط نمونه ای از خرید و فروش واحدهای ارزان تر از یک میلیارد تومان است که در بهمن ماه۹۹ در تهران انجام شده و به صورت مطلق مبین میانگین قیمت مسکن در محله مورد اشاره نیست.
یک دستگاه آپارتمان ۴۷متری و ۶سال ساخت در محله هاشم آباد تهران متری ۱۲میلیون و ۱۰۷هزار تومان معامله شد؛ همینطور قیمت مسکن جهت معامله یک خانه ۵۹متری و ۱۸سال ساخت در کارون شمالی ۹۵۵میلیون تومان بوده است.
سبلان از محله های تهران در شرق است؛ قیمت مسکن در این محله به صورت کل از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین تر است؛ برای مثال واحدی ۳۱متری و ۱۲سال ساخت در سبلان شمالی متری ۱۷میلیون و ۶۸۴هزار تومان به فروش رسید؛ برای خرید یک خانه ۴۳متری و ۹سال ساخت در جوادیه هم ۱۸میلیون و ۸۹هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت گردید.
یک واحد آپارتمان ۴۸متری و ۱۹سال ساخت در سلسبیل جنوبی متری ۱۶میلسون و ۳۸۴هزار تومان و خانه ای ۴۷متری و ۲۸سال ساخت در بریانک متری ۱۴میلیون و ۸۸۰هزار تومان فروخته شد. همینطور گفتنی است که فردی برای خرید یک خانه ۴۱متری و ۶سال ساخت در بلورسازی ۱۵میلیون و ۶۰۵هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت کرد.
۲۲۳۲۲۳

1400/01/05
16:42:17
5.0 / 5
487
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان