عوارض خروج از كشور ۲۲۰ هزار تومان تعیین شد

عوارض خروج از كشور ۲۲۰ هزار تومان تعیین شد بازسازی خانه: ایرنا به نقل ازسخنگوی كمیسیون تلفیق مجلس نوشت: بر مبنای مصوبه امروز این كمیسیون، عوارض خروج از كشور 220 هزار تومان تعیین شد، همینطور بر مبنای این مصوبه عوارض خروج از كشور برای زائران عتبات عالیات(عراق، سوریه، عربستان) نسبت به سال قبل تغییری نكرد.علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگویی تصریح كرد: بر مبنای مصوبه امروز كمیسیون تلفیق مجلس، عوارض خروج از كشور برای سفرهای غیرعتبات عالیات 220هزار تومان تعیین شد كه این مصوبه دقیقا همانند مصوبه دولت می باشد.
نماینده مردم ساری در مجلس اضافه كرد: بر مبنای مصوبه این كمیسیون، عوارض خروج از كشور برای زائران عتبات عالیات (سوریه، عراق، عربستان) بر مبنای قانون بودجه سال 97 خواهد بود یعنی مبالغ عوارضی برای این بخش همانند سال قبل خواهد بود.
وی افزود: عوارض خروج از كشور برای زائران اربعین هم كه قصد سفر به عراق را دارند كه مدت زمان آن 40 روز خواهد بود از پرداخت عوارض معاف هستند، در مورد عوارض خروج از كشور برای سایر كشورها هم هنوز تصمیم گیری نشده است.
سخنگوی كمیسیون تلفیق مجلس اضافه كرد: عوارض خروج از كشور عتبات عالیات به صورت هوایی 37 هزار و 500 و زمینی 12 هزار و 500 تومان است.


3535

1396/10/19
23:11:56
1.7 / 5
5427
تگهای خبر: عوارض , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
ناشناس:
بابا این چه وضعیه ؟ هر روز یه گرونی جدید رو به ملت تحمیل می کنن
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان