سرنوشت مسکن ملی در دولت جدید چه خواهد شد؟

سرنوشت مسکن ملی در دولت جدید چه خواهد شد؟ به گزارش بازسازی خانه وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که در دولت سهم حمل و نقل در تولید ناخالص داخلی افزایش می یابد، اظهار داشت: ساخت و تکمیل طرح اقدام ملی مسکن در دولت سیزدهم تداوم خواهد یافت.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی امروز پنجشنبه ۴ شهریور در بدو ورود به ساختمان دادمان در جمع خبرنگاران، با قدردانی از کوشش های اصحاب رسانه در بازتاب اخبار صحیح به مردم از زحمات محمد اسلامی قدردانی کرد و اظهار داشت: کوشش های فراوانی در زمینه حمل و نقل و مسکن توسط مهندس اسلامی انجام شد و هر جا می رویم نامی نیک از وی بر جای مانده است. وزیر راه و شهرسازی در بیان برنامه های خود، اظهار داشت: تقویت بخش های مختلف حمل و نقل در بخش های زمینی، هوایی، دریایی و ریلی در دستور کار قرار خواهد گرفت. همانطور که در مجلس اعلام کردم تلاش خواهیم کرد تا سهم حمل و نقل در تولید ناخالص داخلی افزایش یابد.
قاسمی درباب موضوع مسکن نیز اظهار داشت: ساخت و تکمیل طرح اقدام ملی مسکن که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده در دولت سیزدهم تداوم خواهد یافت. همین طور واحدهای نیمه تمام مسکن مهر نیز به پایان می رسند. عضو کابینه دولت سیزدهم اشاره کرد: تلاش می نماییم تا پروژه های نیمه تمام تمام شود و خواسته های دولت و مردم را توسعه بدهیم. وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مسکن محرومان و کم درآمدها از اولویت های دولت سیزدهم است. با ایجاد جاذبه و ارائه مشوق تلاش خواهیم کرد تا کم درآمدها صاحب مسکن شوند. 223227


منبع:

1400/06/08
10:25:41
5.0 / 5
200
تگهای خبر: توسعه , تولید , درآمد , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان