آغاز ثبت نام مسکن مجردها

آغاز ثبت نام مسکن مجردها به گزارش بازسازی خانه ثبت نام آقایان مجرد بالای ۲۳ سال در طرح نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۲۰ دیماه شروع می شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مقرر است از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۲۰ دیماه سامانه ثمن برای ثبت نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن بازگشایی شود.
آنگونه که معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده، مردان مجرد بالای ۲۳ سال می توانند از امروز تا ۲ ماه آینده در این طرح نام نویسی کنند.
به گفته محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام کنندگان مجرد باید هنگام ورود به سایت شرایط ثبت نام را مطالعه و سپس مبادرت به ثبت نام کنند، چونکه متقاضیان بعد از پالایش و تأیید باید تعهد محضری دهند که هنگام تحویل واحد متأهل خواهند شد.
در صورتی که متقاضیان مجرد در هنگام تحویل واحد متأهل نشده باشند، واحد مسکونی برای آنها به نرخ روز محاسبه و قیمت زمین از آنها دریافت می شود.
گفتنی است پیش از این فقط مردان مجرد بالای ۴۵ سال و زنان مجرد بالای ۳۵ سال امکان ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن را داشتند که با تصویب شورایعالی مسکن، مردان مجرد بالای ۲۳ سال هم می توانند در سامانه مذکور نام نویسی کنند.

1400/10/20
23:40:44
5.0 / 5
349
تگهای خبر: ساخت , سایت , شهرسازی , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان