معاون سازمان بنادر:

جعبه سیاه سانچی و كریستال باز شد

جعبه سیاه سانچی و كریستال باز شد به گزارش بازسازی خانه معاون دریایی سازمان بنادر از بازگشایی VDR هر دو كشتی سانچی و كریستال در چین اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هادی حق شناس اظهار داشت: لحظاتی پیش پلمب جعبه سیاه VDR نفتكش سانچی و همینطور كشتی فله بر چینی باز و فرآیند رمزخوانی جعبه سیاه هر دو كشتی شروع شد.
وی ادامه داد: نمایندگان كشور پاناما بعنوان كشور صاحب پرچم نفتكش سانچی، كشور هنگ كنگ بعنوان كشور صاحب پرچم كشتی فله بر كریستال، كشور چین كه در آب های آن این حادثه اتفاق افتاده و كشور ایران كه اغلب نفرات جان باخته به آن اختصاص دارد، در این جلسه حضور داشتند. از ایران ۲ نماینده از سازمان بنادر و دریانوردی در این جلسه حاضر شده اند.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی تاكید كرد: تا ساعاتی دیگر نتایج این نشست مشترك و جزئیات شروع فرآیند رمزخوانی جعبه سیاه دو كشتی را اعلام خواهیم كرد. اما مشخص شدن نتیجه نهایی رمزخوانی زمان بر است و ممكن است ماه ها طول بكشد. همینطور صداوسیما به نقل از سركنسول ایران در شانگهای چین هم گزارش داد كه جعبه سیاه دو كشتی سانچی و كریستال با حضور نمایندگان ذی نفع باز شده و در حال بازخوانی است. وی اضافه كرد: بازخوانی جعبه سیاه، زمان بر است و باید بررسی های فنی روی آن صورت گیرد. سركنسول ایران در شانگهای چین همینطور اظهار نمود: آزمایش «دی ان ای» گرفته شده از پیكرهای سانحه سانچی، برای مطابقت به ایران ارسال شد.
 

1396/11/04
16:43:45
5.0 / 5
5049
تگهای خبر: بنادر , سانچی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان