متقاضیان مسکن ملی بخوانند

متقاضیان مسکن ملی بخوانند به گزارش بازسازی خانه قاسمی اظهار داشت: امروز با مدیران کل راه و شهرسازی توافق کردیم که حداکثر تا مرداد عملیات اجرائی شدن ساخت 2 میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور شروع شود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رستم قاسمی اظهار داشت: ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن تا مرداد به ۲ میلیون واحد می رسد. بگفته وزیر راه و شهرسازی یکی از اهداف مهم دولت و قانون مجلس اجرای طرح نهضت ملی مسکن می باشد که خوشبختانه گزارش هایی که مدیران کل راه و شهرسازی درباب تامین زمین و پیشرفت پروژه ها ارائه کرده اند حاکی از آنست که روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن روند مناسبی است. قاسمی می گوید، امروز با مدیران کل راه و شهرسازی توافق کردیم که حداکثر تا مرداد عملیات اجرائی شدن ساخت ۲ میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور شروع شود.
برنامه وزارت راه و شهرسازی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دو بخش دو میلیونی است تا بتوان در آخر دولت مردمی وعده دولت را درباب مسکن به مرحله عمل رساند. اکنون حدود یک میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مراحل مختلف فوندانسیون تا نازک کاری هستند، در برنامه است تا از مرداد به بعد افتتاح پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار قرار بگیرد. قبل از این هم اعلام شده بود که پی سازی حدود ۹۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تکمیل شده و پروژه ها وارد سایر مراحل ساخت شدند. اکنون اراضی ۷۰ درصد از ۴ میلیون واحد مسکونی تامین شده است. 223227


منبع:

1401/02/04
09:15:08
5.0 / 5
214
تگهای خبر: ساخت , شهرسازی , مجلس , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان