سامانه اعطای زمین یا مسکن به خانواده های دارای 3 فرزند فعال شد

سامانه اعطای زمین یا مسکن به خانواده های دارای 3 فرزند فعال شد سامانه اعطای زمین یا واحد مسکونی به خانواده های دارای ۳ فرزند و بیشتر در وب سایت مسکن حمایتی وزارت راه و شهرسازی فعال شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سامانه ثبت نام دریافت زمین یا واحد مسکونی خانوارهای دارای ۳ فرزند و بیشتر در وب سایت مسکن حمایتی وزارت راه و شهرسازی به آدرس https: //saman.mrud.ir/ فعال شد.
بر این اساس متقاضیانی که تاریخ تولد فرزند سوم یا بیشتر آنها پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد، می توانند با رفتن به قسمت «ثبت نام نهضت ملی مسکن» در سامانه طرح های حمایتی مسکن، گزینه «متقاضیان دارای سه فرزند به بالا» که بر مبنای قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت فعال شده را انتخاب و سپس در بخش نوع سرپرستی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مهمترین شرط در این قانون، این است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند بالای ۲.۵ نباشد.
همچنین متقاضیانی که قبلاً در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند، امکان استفاده همزمان از امتیاز طرح های حمایتی نهضت ملی و قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت را ندارند.
خانوارهای مشمول ولی ثبت نام کرده در نهضت ملی مسکن، چگونه اطلاعات خویش را ویرایش کنند؟
اما اگر متقاضیان دریافت این تسهیلات (زمین یا مسکن برای خانوارهای ۳ فرزند و بالاتر) در نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند، لازم است وارد سامانه نهضت ملی مسکن شده و اطلاعات خویش را به شرح زیر ویرایش کنند:
۱. متقاضی وارد کارتابل خود در قسمت «مشاهده و پیگیری درخواست ها» شده و اطلاعات سرپرستی خویش را ویرایش کند.
۲. در صورتیکه متقاضی بعد از رفتن به کارتابل خود در قسمت «مشاهده و پیگیری درخواست سامانه»، دسترسی به ویرایش اطلاعات خویش را نداشته باشد، می بایست از درخواست های قبلی خود انصراف داده و مجدد نسبت به ثبت نام (مطابق مراحل و تصاویر ذیل) اقدام نمایند.
خبر خوش برای کسانی که فرم «ج» آنها قرمز شده / ‬ امکان ثبت نام دارید
بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، متقاضیانی که فرم «ج» آنها از قبل قرمز شده و از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن نظیر دریافت مسکن مهر و یا زمین دولتی بهره برده اند، امکان ثبت نام و استفاده از امتیازات قانون جوانی جمعیت را خواهند داشت.


منبع:

1401/02/20
12:34:55
5.0 / 5
118
تگهای خبر: تسهیلات , سایت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان