در دیدار معاون وزیر راه با معاون نخست وزیر كوبا؛

تهران-هاوانا وارد همکاریهای بندری و دریایی شدند

تهران-هاوانا وارد همکاریهای بندری و دریایی شدند به گزارش بازسازی خانه در جریان کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و کوبا، پروتکل همکاری بندری دو کشور به امضای مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون نخست وزیر جمهوری کوبا رسید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی در نشست امضای تفاهمنامه های اقتصادی بین دو کشور ایران و کوبا، ضمن اشاره به سیاست های دولت ایران در ارتباط با همکاری اقتصادی بیشتر با کشورهای همسایه و کشورهای هم سو با سیاست های ایران در حوزه بین الملل، عنوان کرد: اسناد خیلی خوب و مهمی بین دو کشور به امضا رسید که یکی از آنها امضای پروتکل همکاری بندری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کوبا است.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: یکی موضوعات اصلی این سند، همکاری با کوبا در حوزه بندری، همچون سرمایه گذاری مشترک در بنادر است.
صفایی اظهار داشت: با امضای این سند همکاری و مذاکرات صورت گرفته، تجارت دریایی بین دو کشور ایران و کوبا در حوزه کشتیرانی و تبادل کالا بین دو کشور و صادرات کالا از کوبا به ایران گسترش یافت.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: توسعه همکاریهای دریایی و بندری در سازمان بین المللی دریانوردی در جهت منافع مشترک دو کشور در مجامع جهانی از دیگر موضوعات مطرح شده در این سند همکاری است.
وی همینطور ابراز امیدواری کرد: با امضای این سند و دیگر اسناد امضا شده بین دولت های ایران و کوبا شاهد رونق تجارت بین دو کشور دوست و همراه باشیم.

1401/02/28
13:40:55
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان