مشاور وزیر راه خبر داد؛

شروع صنعتی سازی نهضت ملی مسکن

شروع صنعتی سازی نهضت ملی مسکن مشاور امور مسکن وزیر راه و شهرسازی از شروع صنعتی سازی 5 هزار واحد از مجموعه واحدهای نهضت ملی مسکن و تحویل آنها ظرف یک سال آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، بنا بر اعلام مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن، پروژه های نهضت ملی مسکن در چند استان به سرعت درحال اجراست.
یکی از مهم ترین نقاط قوت نهضت ملی مسکن در مقایسه با مسکن مهر، راه اندازی واحدهای کم تراکم و با تعداد طبقات کم در شهرهایی است که مشکل کمبود زمین وجود ندارد.
به عنوان مثال پروژه ۱۲۸۲ واحدی مهرگان قزوین در دو طبقه با کارگزاری ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) و ۲۸۸ واحدی نهضت ملی مسکن مهرگان قزوین در ۳ طبقه با کارگزاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست ساخت است که تعدادی از واحدها مرحله سفت کاری را پشت سر گذاشته و برخی هم در مرحله سفت کاری قرار دارند.


بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در همین منطقه (استان قزوین) پروژه ۵۱۶ واحدی نهضت ملی مسکن مهرگان در ۳ طبقه قالب تونلی در دست راه اندازی دارد.قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) از نهادهای تابعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) نیز پروژه ۵ هزار واحدی مهرگان قزوین در سه طبقه بصورت روش پیش ساخته را در دست راه اندازی دارد.
بر اساس اعلام پیمانکار این پروژه، قرارگاه مقرر است ۴۰۰ واحد از آنرا ظرف ۲ ماه تحویل دهد.
کل پروژه ۵ هزار واحدی نیز بصورت صنعتی سازی ساخته و ظرف یک سال به متقاضیان تحویل خواهد شد.پیش از این نیز سردار سید حسین هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اظهار داشته بود: در این عرصه باتوجه به تفاهمنامه ای که در حضور رییس جمهور به امضا رسید، ساخت یک میلیون واحد مسکونی را قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای محرومان و نیازمندان تعریف کرده تا ساخته شود؛ ۱۰۰ هزار واحد هم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) بر عهده گرفته است.
به گفته سردار هوش السادات، ما در قرارگاه بیشتر به دنبال اجرائی کردن صنعتی سازی هستیم.

1401/04/27
13:15:39
5.0 / 5
345
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان