متقاضیان وام مسکن بخوانند

متقاضیان وام مسکن بخوانند به گزارش بازسازی خانه، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شهروندان تهرانی و کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده می باشند که قصد نوسازی واحد خودرا دارند می توانند از این تسهیلات خود مالکی بهره گیرند.«محبت خواه» مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: به متقاضیان دارای زمین در تهران ۴۵۰ میلیون تومان و بافت فرسوده اطراف حرم عبدالعظیم ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات خودمالکی پرداخت می شود.
وی ادامه داد: سازندگان، انبوه سازان حرفه ای و تعاونی های دارای زمین در استان تهران می توانند از طرح خود مالکی بهره گیرند.

بگفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، به ازای هر واحد مسکونی بافت فرسوده تهران ۴۵۰ میلیون تومان، بافت های فرسوده و یا اراضی اطراف حرم عبدالعظیم ۶۰۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت و نوسازی پرداخت می شود.
او می گوید: شهروندان تهرانی و کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده می باشند که قصد نوسازی واحد خودرا دارند می توانند از این تسهیلات خود مالکی بهره گیرند.
محبت خواه اظهار داشت: در بافت های فرسوده با متراژ کم تر متقاضیان می توانند واحدهای خودرا تجمیع کرده و از این تسهیلات بهره گیرند. بیشتر بخوانید: خبر خوش وزیر راه برای متقاضیان مسکن/ اینگونه مردم را صاحب خانه می کنیم
قیمت عجیب خانه و همخانه / سوئیت اشتراکی هم قیمت یک واحد مستقل/ دختران بدنبال ساختمان های خانوادگی و امن!


271 256


منبع:

1401/07/02
15:01:29
5.0 / 5
33
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان