رئیس سازمان مدیریت بحران اعلام كرد؛

تخریب 2600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر

تخریب 2600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر به گزارش بازسازی خانه، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ضمن اشاره به تخریب بیشتر از ۲ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر اظهار داشت: بیشتر از ۶ هزار واحد مسکونی هم صدمه دیده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد حسن نامی بامداد چهارشنبه در جریان سفر به شهرستان محلات و در بازدید از مناطق سیل زده این شهرستان اظهار نمود: در جریان سیل اخیر کشور، بخشی از زمینهای کشاورزی و باغات، کانال آب و قنوات شهرستان محلات گرفتار صدمه جدی شدند که در این سفر این مناطق از نزدیک بازدید می شوند.
وی با اشاره به اینکه احیای زمینهای کشاورزی و قنوات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: پاک کردن زمینهای کشاورزی از رسوبات در این منطقه با جدیت دنبال می شود، چونکه بخشی از زمینهای کشاورزی محلات به علت معادن آهکی و رسوبات آهکی خسارت زیادی را متحمل شده اند.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بیان نمود: شمار زیادی استخرهای پرورش ماهی که در راه رودخانه های کشور هم بوده اند صدمه های جدی دیده اند که این بخش و لایروبی قنوات هم از دیگر اولویت ها است که با جدیت دنبال می شود.
نامی ضمن اشاره به این که در جریان سیل اخیر یک هزار و ۴۵۱ واحد مسکونی در روستاها و یک هزار و ۱۴۲ واحد مسکونی در شهرها تخریب و ۶ هزار و ۵۰ واحد مسکونی شهری و روستایی صدمه دیده اند، اظهار داشت: برای تأمین مسکن سیل زدگان با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدامات لازم صورت گرفته است.
وی ضمن اشاره به این که تأمین مسکن سیل زدگان مناطق سردسیر در اولویت قرار دارد، اظهار داشت: بنیاد مسکن کار خویش را در خیلی از مناطق با جدیت شروع کرده و سفت کاری شمار زیادی از پروژه ها به اتمام رسیده است.


منبع:

1401/07/07
12:15:14
5.0 / 5
79
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان