آپارتمان های ارزانقیمت شرق تهران متری چند؟

آپارتمان های ارزانقیمت شرق تهران متری چند؟ به گزارش بازسازی خانه، اقتصادآنلاین نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های ارزانقیمت شرق تهران خواهیم پرداخت.محله های شرق تهران یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد. خانه در شرق تهران نسبت به مناطق غربی و شمالی پایتخت، قیمتی متعادل تر دارد. در این گزارش خانه های ارزانقیمت این منطقه را مورد بررسی قرار داده ایم.
آپارتمانی ۲۳ ساله در محله پیروزی با متراژ ۵۲ متر و ۱ اتاق خواب ارزشی بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دارد.
آپارتمانی ۳۹ متری در مجیدیه درحالی که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، در روز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
همچنین واحدی ۲۰ ساله در همین منطقه با متراژ ۴۶ متر و ۱ اتاق خواب، معادل ۱ میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
برای خرید واحدی ۱۲ ساله در محله تهرانپارس شرقی با متراژ ۴۱ متر و ۱ اتاق خواب، به بودجه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان نیاز دارید.
اگر قصد سرمایه گذاری در محله نارمک را دارید میتوانید واحدی ۲۶ ساله با متراژ ۳۸ متر و ۱ اتاق خواب را با قیمت ۱ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان خریداری کنید.
همچنین برای خرید واحدی با سنی معادل ۱۸ سال در همین منطقه با متراژ ۳۸ متر و ۱ اتاق خواب، به سرمایه ای معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
آپارتمانی ۳۰ متری در محله تهران نو با سنی معادل ۵ سال و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان دارد.
توجه داشته باشید این ارقام برپایه واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و بطور قطع به صورت دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی نماید. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.


بیشتر بخوانید: هزینه گرفتن وام مسکن از هفته قبل چه قدر تغییر کرده ؟۴۶۲۱۷


منبع:

1401/08/08
12:59:53
5.0 / 5
271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان