معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

پیشرفت ۳۰ درصدی یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن

پیشرفت ۳۰ درصدی یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن به گزارش بازسازی خانه، عباسی اصل اظهار داشت: دستکم یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن با میانگین پیشرفت حدود ۳۰ درصد در حال اجرا می باشد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر عباسی اصل معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: الان دستکم یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن با میانگین پیشرفت حدود ۳۰ درصد در حال اجرا می باشد.
عباسی اصل اضافه کرد: علاوه بر ۴۳۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن که با مدیریت وزارت راه و شهرسازی در مراحل مختلف ساخت قرار دارد، واحدهای روستایی، خودمالکی، نیروهای مسلح و … را داریم. در قسمت روستایی ۱۸۰ هزار واحد به پیشرفت بیشتر از ۵۰ درصد رسیده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن رو به جلو است. سیاستی که در دستور کار قرار دارد اینست که بیشتر واحدهای یک طبقه حیاط دار راه اندازی شود. چون که هم ارزان تر است و هم سریع تر به نتیجه می رسد.
بر مبنای بند ۳ مصوبه شورایعالی مسکن اولویت دولت در حوزه مسکن به جای ساخت آپارتمان، راه اندازی خانه یک طبقه است. در شهرهایی که از نظر تأمین زمین و سایر ملاحظات این امکان وجود دارد، باید بگونه ای اقدام گردد تا تراکم نفر در هکتار به ۶۰ نفر در هکتار کاهش پیدا کند.

1401/08/17
08:52:22
5.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان