شوخی عجیب دولت در طراحی وام 960 میلیون تومانی خرید مسکن

شوخی عجیب دولت در طراحی وام 960 میلیون تومانی خرید مسکن بازسازی خانه: به گزارش بازسازی خانه، عضو کمیسیون عمران مجلس می گوید: هم اکنون میانگین حقوق کارمندان 12 میلیون تومان است، اما خیلی از متقاضیان مسکن و اقشاری که صاحب خانه نیستند، از قشر کارگر هستند یا این که شغلی ندارند بدین سبب دریافت وام مسکن برای اغلب مردم نشدنی است.


رحمت اله فیروزی، عضو کمیسیون عمران مجلس درباره ی اقساط ۱۹ میلیون تومانی وام ۹۶۰ میلیون تومانی خرید مسکن می گوید: واقعیت این است که من به عنوان نماینده مجلس هم توان پرداخت قسط ۱۹ میلیون تومانی برای وام خرید مسکن را ندارم، چه برسد به کارگر و کارمندی که صاحبخانه نیستند.
وی با تأکید بر این که مطمئن هستم کسی نمی تواند اقساط ۱۹ میلیون تومانی را پرداخت کند، می افزاید: آنهایی که درباره ی طراحی مدل این تسهیلات و مبلغ اقساط آن تصمیم می گیرند، باید توجه داشته باشند که با این شرایط خانوار چگونه از عهده پرداخت اقساط این وام ها برمی آیند.
عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح می کند: هم اکنون میانگین حقوق کارمندان ۱۲ میلیون تومان است، اما خیلی از متقاضیان مسکن و اقشاری که صاحب خانه نیستند، از قشر کارگر هستند یا این که شغلی ندارند بدین سبب دریافت این وام برای اغلب مردم نشدنی است.
مشروح گزارش درباره ی وام مسکن را (اینجا) بخوانید.
۲۲۳۲۲۵منبع:

1402/04/11
08:56:17
5.0 / 5
778
تگهای خبر: تسهیلات , مجلس , مسكن , وام مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان