اعلام جزئیات تغییر نرخ سود وام مسکن

اعلام جزئیات تغییر نرخ سود وام مسکن به گزارش بازسازی خانه، رئیس شورای پول و اعتبار اظهار داشت: هدف ما تقویت رشد و افزایش ساخت مسکن می باشد و مردم باید توان پرداخت اقساط را داشته باشند.


به گزارش خبرگزاری بازسازی خانه، رئیس کل بانک مرکزی و سخنگوی شورای پول و اعتبار، از کاهش نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن حمایتی به ۱۸ درصد آگاهی داد.
محمدرضا فرزین با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به درخواست های مردمی و دستور ریاست جمهور، موضوع کاهش نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن حمایتی بعد از بررسی های کارشناسی، امشب در یکهزار و سیصد و شصت و دومین جلسه شورای پول و اعتبار بررسی و برمبنای آن مصوب شد که سود این تسهیلات برای 500 هزار واحد مسکونی که توسط وزارت راه و شهرسازی زمین آن تامین و به متقاضیان عرضه می شود از 23 درصد به 18 درصد کم شود.
رئیس شورای پول و اعتبار اضافه کرد: هدف ما تقویت رشد و افزایش ساخت مسکن می باشد و مردم باید توان پرداخت اقساط را داشته باشند.
وی ابزار امیدواری کرد: با کاهش سود این تسهیلات، منابع لازم برای ساخت این واحدها با سهولت بیشتری در اختیار متقاضیان قرار گیرد و این تصمیم بتواند قسمتی از مشکلات را مرتفع سازد.


۲۲۰


1402/04/18
09:44:31
5.0 / 5
378
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان