کدام منطقه تهران بیشترین فروشنده ملک را دارد؟

کدام منطقه تهران بیشترین فروشنده ملک را دارد؟ بازسازی خانه: به گزارش بازسازی خانه، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: به جهت اینکه یک تصویر کلی از میزان تقاضای فروش در بازار مسکن داشته باشیم، بهترین راه بررسی موتورهای جست وجوی آگهی های ملکی است که بواسطه امکانات آنها می توان تعداد و کیفیت فایل های ملکی موجود که برای فروش عرضه شده است را مورد ارزیابی قرار داد و به این جمع بندی رسید که صف فروش در کدام مناطق طولانی تر است.دانستن وضعیت صف فروش ملک از این جهت اهمیت دارد که روی قیمت پیشنهادی فروش اثرگذار می باشد. در حقیقت در هر منطقه ای که حضور فروشنده های مسکن پررنگ تر باشد، به همان نسبت قیمت های پیشنهادی فروش نیز مناسب تر است یا این که دست کم خریداران می توانند روی چانه زنی بر سر قیمت نهایی حساب بیشتری کنند.

بررسی آخرین فایل های عرضه شده برای فروش به بازار مسکن مناطق متوسط تهران حاکیست در بین این مناطق طویل ترین صف فروشنده ها احتمالاً در منطقه پنج شکل گرفته است، چونکه تعداد املاک مسکونی فروشی در این منطقه بیش از مناطق متوسط دیگر مثل چهار، هفت و هشت است.
هرچند تعداد فایل های عرضه شده برای فروش در موتورهای جست وجوی آگهی ملکی بطور دقیق شمارش نشده است اما در یک نگاه کلی می توان ادعا کرد دست کم در طول یک هفته گذشته تعداد آگهی های ملکی افزوده شده به منطقه پنج بمراتب بیش از مناطق متوسط و میانی دیگر تهران بوده است و این یعنی در منطقه مذکور دست بالا در معاملات به طرف خریدار متعلق می باشد.۲۳۳۲۲۰منبع:

1402/08/26
19:56:32
5.0 / 5
124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان