متهم ردیف اول اختلال در بازار ارز كیست؟

متهم ردیف اول اختلال در بازار ارز كیست؟ بازسازی خانه: خانه ملت به نقل از رییس كمیسیون اقتصادی مجلس، گزارش داد: پیرو دستور دكتر لاریجانی به كمیسیون اقتصادی، هفته آینده كمیسیون با حضور وزیر اقتصاد و رئیس كل بانك مركزی نوسانات بازار ارز را بررسی می كند.محمدرضا پورابراهیمی در با اشاره به وضعیت نابسامان ارز، اظهار داشت: پیرو دستور دكتر لاریجانی به كمیسیون اقتصادی، هفته آینده كمیسیون با حضور وزیر اقتصاد و رئیس كل بانك مركزی نوسانات بازار ارز را بررسی می كند.
وی با اشاره به اینكه در هفته گذشته جلساتی هم با حضور مسئولان برای بررسی بازار ارز برگزار شد، اضافه كرد: به نظر می رسد بانك مركزی نیازمند تدوین برنامه است، بنابراین در روز شنبه یا یكشنبه هفته آینده نشست مشتركی با حضور وزیر اقتصاد و رئیس كل بانك مركزی و اگر نیاز بود افراد دیگری از مجموعه دولت برای بررسی بازار ارز برگزار می گردد.
نرخ ارز بر مبنای تقاضای كاذب افزایش یافته است
پورابراهیمی با تاكید بر اینكه كمیسیون اقتصادی گزارشی را برای عرضه به صحن علنی تهیه می كند و در آن گزارش وضعیت بازار ارز تشریح می شود، ادامه داد: اقداماتی كه بانك مركزی انجام داده و اقداماتی كه انجام نداده است، در این جلسه مورد بررسی قرار می گیرد و در انتها برنامه پیشنهادی كمیسیون اقتصادی برای حل مشكل نوسانات بازار به هیئت رییسه عرضه می گردد و به تشخیص رییس مجلس گزارش در صحن علنی قرائت می گردد.
وی خاطرنشان كرد: معتقد هستم نرخ ارز متناسب با شرایط اقتصادی كشور نیست و بر مبنای تقاضای كاذب افزایش یافته است و دلیل اصلی هم این است كه بانك مركزی در این حوزه منفعل است در حالیكه بازار ارز قابل مدیریت شدن است.
آمریكایی ها از هر روزنه ای برای برهم زدن نظم اجتماعی كشور ورود می كنند
نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینكه در این مورد كه آمریكایی ها در امور اقتصادی كشور مداخله كرده و مشكل تولید می كنند شكی نیست، اضافه كرد: در این مورد كه ما باید چه كارهایی انجام دهیم كه مداخله آمریكایی ها را به پایین ترین حد برسانیم حتما نیاز به برنامه داریم.
وی ادامه داد: آمریكایی ها از هر روزنه ای اعم از حوزه سیاسی، امنیتی و اقتصادی می خواهند برای برهم زدن نظم اجتماعی كشور ورود كنند كه در هر حال حاضر یكی از این روزنه ها را بازار ارز می دانند.

35223

1396/11/27
16:52:40
5.0 / 5
5028
تگهای خبر: بانك , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان