سیف: حباب نرخ سكه از بین می رود

سیف: حباب نرخ سكه از بین می رود بازسازی خانه سیف: حباب نرخ سكه از بین می رود


ولی اله سیف در مورد اینكه چرا بازار طلا از دلار 4200 تومانی پیروی نمی كند و قیمت سكه طلا بالاتر از ارزش واقعی آن است، اظهار داشت: سكه شرایط خاص خویش را دارد. وی اضافه كرد: در گذشته هم شاهد حباب در نرخ سكه بودیم و بانك مركزی با استفاده از پیش فروش و حراج سكه را به بازار عرضه می كرد تا حباب از بین برود و با دلار هماهنگ شود.
رئیس بانك مركزی اظهار داشت: ممكن است در آینده بحث حراج سكه را هم داشته باشیم. سیف همینطور درباره تامین ارز مورد نیاز كاروان ورزشی كشور در مجامع بین المللی هم اظهار داشت: بانك مركزی با وزارت ورزش و جوانان در تماس است و مشكلی در تامین ارز مورد نیاز این كاروان ها وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، دولت از 21 فروردین ماه یكسان سازی نرخ ارز را با بیان قیمت هر دلار 4200 تومان كلید زد و در 10 روز گذشته ضمن تهیه و تصویب دستورالعمل های تامین ارز مورد نیاز هموطنان در دولت، شیوه های تخصیص ارز هم از جانب بانك مركزی اعلام شده است.
بانك مركزی از هفته گذشته دور جدید پیش فروش سكه در شعب بانك ملی ایران را شروع كرده است كه در سررسیدهای سه ماهه تا دو ساله عرضه می گردد.
پیش فروش سكه تمام در سررسید سه ماه یك میلیون و 540 هزار تومان، 6 ماه یك میلیون و 475 هزار تومان، 9 ماه یك میلیون و 410 هزار تومان و یك ساله یك میلیون و 350 هزار تومان در شعب بانك ملی ایران انجام می شود؛ قیمت سكه برای سررسید 18 ماه یك میلیون و 245 هزار تومان و سررسید 2 ساله یك میلیون و 160 هزار تومان تعیین شده است.
در بازار آزاد تهران هر قطعه سكه تمام حدود یك میلیون 835 هزار تومان به فروش می رود. 35225

1397/02/02
13:03:35
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان