در ۵ ماه ابتدای امسال رقم خورد؛

تبادل ریلی ۵۲ هزار تن كالا با روسیه و آسیای میانه

تبادل ریلی ۵۲ هزار تن كالا با روسیه و آسیای میانه بازسازی خانه: مدیركل راه آهن شمال شرق ۲ از رشد ۱۲۱ درصدی حمل و نقل ریلی كالا از مرز اینچه برون با روسیه و آسیای میانه در ۵ ماهه نخست امسال اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از طریق آهن جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا قربانی اظهار داشت: در ۵ ماهه نخست امسال، ۵۲ هزار و ۶۶۹ تن كالا با استفاده از مرز ریلی اینچه برون با كشورهای قزاقستان، تركمنستان، چین، قرقیزستان، ازبكستان و روسیه مبادله شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۲۱ درصد رشد داشته است.
وی اضافه كرد: از میزان بار حمل شده ۴۴ هزار و ۵۵۷ تن مربوط به واردات بوده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۱۰ درصد افزایش داشته و ۸ هزار و ۱۱۲ تن آن هم مربوط به صادرات محمولات غیر نفتی با استفاده از مرز ریلی اینچه برون است.
به گفته قربانی از ابتدای سال جاری ۴۷ هزار و ۲۳۷ تن بار توسط ۷۸۷ دستگاه واگن تخلیه شده است كه این میزان، مبین افزایش ۴۶۷ درصدی تناژ تخلیه نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ و همینطور تحقق ۱۳۸ درصدی نسبت به برنامه حمل این اداره كل است.
مدیركل راه آهن شمال شرق ۲ افزود: همینطور در حوزه حمل و نقل داخلی در سال جاری، ۳۷ هزار و ۳۵۴ تن كالای داخلی بارگیری شده كه از این میزان ۳۵ هزار و ۴۸۹ تن گندم به مقاصد اراك، زاهدان، یزد، اصفهان، كرج، رباط كریم و بندرعباس حمل شده است.
وی اظهار داشت: در این مدت (۵ ماهه نخست سال جاری) تُن-كیلومتر مرزی هم با ۱۰ میلیون و ۳۳۶ هزار و ۵۷۱ تُن-كیلومتر، رشد ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل دارد.

1397/06/18
14:17:36
5.0 / 5
4873
تگهای خبر: راه آهن , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان