رئیس مركز مدیریت راه های كشور:

تنها ۲ درصد ترددهای جاده ای با اتوبوس انجام می گردد

تنها ۲ درصد ترددهای جاده ای با اتوبوس انجام می گردد بازسازی خانه: رئیس مركز مدیریت راه های كشور اظهار داشت: طی ۸ ماهه سال جاری بالغ بر ۵۱ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی به ثبت رسید كه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، علی اكبر آشوری اضافه كرد: از مجموع ترددهای به ثبت رسیده، ۴۴.۲ میلیون تردد معادل ۸۵.۳ درصد با وسایل نقلیه شخصی، ۱ میلیون تردد معادل ۲ درصد با اتوبوس و ۶.۶ میلیون تردد معادل ۱۲.۷ درصد با كامیون انجام شده است.
وی اضافه كرد: از میان محورهای مواصلاتی پرتردد، آزادراه كرج – تهران، آزادراه كرج – قزوین و آزادراه تهران – ساوه از محورهای با بیشترین حجم ترافیك به شمار می روند.
آشوری با بیان این كه طی مدت مورد اشاره بالغ بر ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تن كالا در كشور جابه جا شده است، اضافه كرد: استان های تهران، مركزی و اصفهان استان های دارای بیشترین میزان جابه جایی كالا در ۸ ماهه سال جاری محسوب می شوند.
رئیس مركز مدیریت راه های كشور همینطور با اشاره به جابه جایی بالغ بر ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مسافر در استان های مختلف كشور با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای اضافه كرد: استان های البرز، تهران، مركزی، یزد و اصفهان دارای بیشترین ناوگان تردد اتوبوس به شمار می روند.
آشوری ضمن ارائه گزارشی از تخلفات عبور و مرور وسایل نقلیه در آبان ماه تصریح كرد: تعداد تخلفات سرعت غیرمجاز در سامانه های ثبت تخلف عبور و مرور ۳۸۸ هزار و ۷۹۷ مورد بوده است. همینطور ۱۷ هزار و ۷۰۰ مورد تخلف اضافه تناژ بالای ۴ تن در سامانه توزین در حال حركت ثبت شده است.

1397/09/13
14:44:35
5.0 / 5
4741
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان