طی ۹ ماهه سال جاری رقم خورد؛

ترانزیت ۷میلیون تن كالا از مرزهای زمینی و آبی، رشد ۴ درصدی ترانزیت

ترانزیت ۷میلیون تن كالا از مرزهای زمینی و آبی، رشد ۴ درصدی ترانزیت بازسازی خانه: بیشتر از ۷ میلیون و ۶۵هزار تن كالا از ۳۲ مرز فعال زمینی و آبی كشور در ۹ ماه سال جاری ترانزیت شد كه این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴درصد افزایش داشته است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، رضا نفیسی مدیركل دفتر ترانزیت و حمل نقل بین المللی گفت: طی مدت ۹ ماهه سال جاری از مجموع كالاهای ترانزیت شده، ۲ میلیون و ۶۳۷هزار تن را مواد نفتی و ۴میلیون و ۴۲۷هزار تن را مواد غیرنفتی تشكیل داده اند كه عمده ترین بخش مواد غیرنفتی كالاهایی نظیر مواد سوختی، قطعات یدكی، انواع پنبه، محصولات كشاورزی و مواد غذایی بوده است.
مدیركل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اضافه كرد: در مدت زمان یاد شده، از میان مرزهای كشور، بندر شهید رجایی با ۲ میلیون و ۶۷هزار تن معادل ۲۹ درصد فعال ترین مرز در زمینه ترانزیت ورود كالا به حساب می آید. سپس آن مرزهای پرویزخان با ۲۲ درصد، سوداگر و باشماق با ۱۰درصد در رده های بعدی قرار دارند.
نفیسی، بیشترین حجم تردد كامیون های حامل بار ترانزیتی را از مبدأ عراق به مقصد امارات اعلام نمود و اضافه كرد: بیشترین حجم مسیرهای پرتردد كالا از مرزهای كشور طی مدت مذكور از پرویزخان به بندر امام، بندر شهید رجایی به مرز باشماق و بندر شهید رجایی به مرز دوغارون بوده است.
وی اشاره كرد: از اولویتهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، افزایش سهم ناوگان ایرانی در ترانزیت و حمل و نقل بین المللی می باشد بطوریكه طی مدت مذكور ۷۳ درصد ترانزیت توسط ناوگان ایران انجام شده است.

1397/10/25
16:12:50
5.0 / 5
5764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان