وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

افتتاح خط آهن قزوین – رشت چهارشنبه با حضور روحانی

افتتاح خط آهن قزوین – رشت چهارشنبه با حضور روحانی به گزارش بازسازی خانه وزیر راه و شهرسازی، از افتتاح راه آهن قزوین- رشت، چهارشنبه هفته جاری با حضور رئیس جمهور اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و رئیس سازمان هواشناسی كشور، با اشاره به اینكه مراقب باشیم سرمایه های انسانی این سازمان حفظ شود و پویایی و خلاقیت ارتقا یابد، اظهار داشت: یكی از سازمان هایی كه تصمیم گرفتیم مدیریت آن به دست بانوان سپرده شود، سازمان هواشناسی بود كه خانم تاجبخش مسلمان را از میان كارشناسان همین سازمان، برای ریاست هواشناسی انتخاب كردم.
وی اضافه كرد: سازمان هواشناسی، هم از جهت كارآمدی و هم از جهت پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری، در شرایط مناسبی قرار دارد.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: دشمنان می خواهند ما را از مسیر پیشرفت خود متوقف كنند و برای ما شكست رقم بزنند؛ اما باید كشور را به سلامت به مقصد برسانیم.
وی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، با اشاره به افتتاح راه آهن قزوین – رشت در روز چهارشنبه با حضور رئیس جمهور اظهار داشت: این پروژه یكی از كارهایی است كه مردم ما آنرا سال ها آرزو می كردند؛ به نحوی كه راه آهن از راه رشت به انزلی و آستارا متصل شود.
اسلامی با اشاره به اینكه در روز مراسم افتتاح راه آهن قزوین – رشت، راه اندازی پروژه خط آهن رشت – آستارا هم آغاز خواهد شد، خاطرنشان كرد: عملیات مقدماتی این پروژه شروع شده است.
وزیر راه و شهرسازی، راه آهن قزوین – رشت را یكی از محورهای كریدور شمال – جنوب كه با خط ریلی مورد بهره برداری قرار می گیرد، دانست و اظهار داشت: این پروژه، یك كار فاخر مهندسی و عمرانی كشور است كه هم به لحاظ كیفیت ساخت و هم به لحاظ پل ها و تونل هایی كه در راه آن قرار دارد، در نوع خود بی نظیر است.
اسلامی تصریح كرد: خط آهن قزوین – رشت در مسیری زیبا قرار داشته و از مناظر مفرح برخوردار می باشد و مردم وقتی با قطار از این مسیر تردد می كنند، از این مناظر لذت می برند.

1397/12/13
13:38:59
5.0 / 5
4890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان