یك مقام مسوول عنوان كرد:

تمام فرودگاه های كشور عملیاتی هستند، رصد روزانه وضعیت فرودگاه ها

تمام فرودگاه های كشور عملیاتی هستند، رصد روزانه وضعیت فرودگاه ها بازسازی خانه: مدیركل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از عملیاتی بودن تمام فرودگاه های كشور با وجود بارندگی های شدید و شرایط نامساعد جوی اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرشید گلیج، با بیان این خبر عنوان كرد: پیرو ارسال اخطاریه های سازمان هواشناسی به فرودگاه ها و طی تماس تلفنی در نخستین ساعات روز دوشنبه با مدیران فرودگاه های متأثر از نزولات آسمانی، گزارش آخرین وضعیت فرودگاه های مذكور استعلام شد.
وی افزود: همینطور با عنایت به وضعیت جوی و تداوم و شدت بارش ها، بررسی شرایط موجود و پیش رو با اتخاذ تدابیر لازم به فرودگاه ها اعلام گردید و ضمن تاكید بر آمادگی هرچه بیشتر جهت مواجهه با حوادث غیرمترقبه احتمالی و لغو تمام مرخصی های مدیران فرودگاه ها، سفارش های لازم بر مبنای وضعیت پیش بینی شده و به تفكیك فرودگاه ها، مورد تاكید قرار گرفت.
مدیركل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اضافه كرد: به علت شرایط نامساعد جوی و تغییر مسیر پروازهای مسافری بعضی از فرودگاه های مقصد به سمت فرودگاه اصفهان بعنوان فرودگاه احتیاطی، كمیته عملیات اضطراری فرودگاه اصفهان هم در واپسین ساعات روز گذشته دوشنبه برگزار گردید و تمهیدات لازم برای پذیرش، پذیرایی و اسكان مسافران پروازهای مذكور پیش بینی شد.
این مقام مسؤول همینطور اظهار داشت: رصد روزانه وضعیت فرودگاه های كشور به صورت روزانه تا عادی شدن شرایط در دستور كار دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل قرار دارد و مطابق دستورالعمل فرودگاه های معین، تمام فرودگاه ها در حالت آماده باش كامل به سر می برند.
گلیج عنوان كرد: تا لحظه مخابره این خبر با وجود حاكم بودن شرایط جوی نامساعد و بارندگی های شدید، به علت انجام اقدامات پشیگیرانه و تلاش شبانه روزی همكاران حوزه عملیات هوانوردی و فرودگاهی، تمام فرودگاه های كشور بعنوان شریان های حیاتی امداد رسانی، عملیاتی است و وقفه ای در عرضه خدمات فرودگاهی و ناوبری هوایی ایجاد نشده است.
مدیركل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل همینطور اظهار داشت: فرودگاه های گرگان و خرم آباد با عنایت به آبگرفتگی و ورود سیلاب عملیاتی هستند و تمام پروازهای برنامه ای و امداد و نجات از این فرودگاه ها در حال انجام می باشد.
وی با اشاره به اینكه به علت احتمال سیلابی شدن مسیل های اطراف فرودگاه بجنورد تمهیدات و تجهیزات لازم برای كنترل و هدایت سیلاب ورودی به كانال های فرودگاهی پیش بینی شده است، تصریح كرد: مدیران فرودگاه ها ضمن مستند سازی اقدامات انجام شده، ملزم به برآورد خسارت های احتمالی هستند.

1398/01/08
14:31:09
5.0 / 5
4631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان