نوسازی 150 هزار واحدمسكونی در بافت فرسوده

نوسازی 150 هزار واحدمسكونی در بافت فرسوده به گزارش بازسازی خانه ایسنا به نقل از معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی نوشت: برنامه دولت ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسكونی در سراسر كشور است كه عملیات اجرایی ۱۵۰ هزار واحد آن تا آخر ماه جاری با حضور رئیس جمهور آغاز خواهد شد.


مهران كفاش، اظهار نمود: نگاه وزارتخانه، تولید مسكن به صورت مشاركتی است هرچند كه مبحث مسكن در سراسر كشور متاثر از یكسری پارامترهای مختلف و متاثر از فضای اقتصادی می باشد. وی ادامه داد: بخشی كه در اختیار وزارتخانه است در سال رونق تولید انصافا كار به خوبی، با سرعت و با پیگیری روزانه وزیر با انجام جلسات در استان های مختلف در حال انجام می باشد.

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی، تصریح كرد: اولویت وزارتخانه تكمیل پروژه هایی است كه بیشتر از ۷۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیكی دارد و به جز پروژه های مشاركتی، پروژه جدیدی را در دستور كار قرار نمی دهیم.

كفاش خاطرنشان كرد: برای بازآفرینی و احیای بافت های فرسوده، به مسائل رونمایی ها و ظاهری تابحال توجه شده است، اما وزارت مسكن ۱۰۰ هزار واحد مسكونی در بافت فرسوده بوجود می آورد كه بعنوان اقدام ملی و یك كار اساسی است كه قبلا به آن توجه نشده بود.

وی با اشاره به اعطای تسهیلات ارزان قیمت یك میلیارد ریال، اظهار داشت: این مبحث حائز اهمیت می باشد چونكه وزارت راه و شهرسازی و برنامه های عرضه شده به مجلس، احیای بافت فرسوده برای بخش زیادی از رونق مسكن می باشد.

كفاش اضافه كرد: نگاه ویژه به مسكن مهر امسال سرعت گرفته و امیدواریم تا آخر سال ۹۸ شاهد اتمام مسكن مهر در سراسر كشور باشیم.
۲۲۶۲۲۶

1398/05/11
15:54:14
5.0 / 5
4590
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان