مهر خبر می دهد

كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی 30 درصد افزایش یافت

كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی 30 درصد افزایش یافت بازسازی خانه: بر مبنای اعلام یك مقام مسئول، مجوزهای لازم برای تأمین اعتبار افزایش ۳۰ درصدی نرخ كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی و اعمال آن در بارنامه های صادره از آغاز تیرماه دریافت شده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، بر مبنای نامه ای كه با امضای كرامت ویس حسینی سرپرست مدیریت تأمین و توزیع شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ۵ شهریور ماه امسال خطاب به مدیران مناطق این شركت ارسال كرده، كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی در سال ۹۸ افزایش می یابد.
در این نامه آمده است مجوزهای لازم برای تأمین اعتبار افزایش ۳۰ درصدی كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی و همینطور اعمال این افزایش در بارنامه های صادره از آغاز تیر ماه ۹۸ دریافت شده است.
گفتنی است بر مبنای قانون، هزینه پرداخت كرایه حمل سوخت و فرآورده های نفتی به رانندگان و مالكان كامیون های تانكردار را شركت پخش فرآورده های نفتی و با تأمین اعتبار از جانب سازمان برنامه و بودجه پرداخت كرده و كرایه حمل دیگر كالاها توسط سایر انواع كامیون ها از جانب صاحبان بار پرداخت می شود. كامیون های حمل سوخت فرآورده های نفتی مشمول مصوبه شورایعالی ترابری در خصوص پرداخت كرایه بر مبنای تن-كیلومتر نیستند اما صدور بارنامه و كارت هوشمند رانندگان بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.1398/06/19
11:41:49
5.0 / 5
4806
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان