آمادگی وزارت راه برای تأمین زیرساخت های ریلی و جاده ای معادن

آمادگی وزارت راه برای تأمین زیرساخت های ریلی و جاده ای معادن به گزارش بازسازی خانه وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت های ریلی و جاده ای منتهی به معادن اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی در نشستی با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، از افزایش بی سابقه تفاهم نامه های منعقد شده بین این وزارتخانه و ایمیدرو اطلاع داد.
وی اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی با هدف پشتیبانی از حوزه معادن، آماده تأمین زیرساخت های منتهی به معادن است.
اسلامی اضافه كرد: در این زمینه امضا تفاهم نامه های مختلف با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گواه این مدعاست.
وزیر راه و شهرسازی تعداد تفاهم نامه های بین این وزارتخانه و ایمیدرو را طی سال جاری بی سابقه خواند و اظهار داشت: در سال جاری، برابر با كل سال های گذشته با ایمیدرو تفاهم نامه همكاری امضا كردیم و روند همكاری ها ادامه دارد.
وزیر صنعت: تأمین زیرساخت ها، از اركان تحقق انقلاب معدنی
در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت هم اظهار داشت: در بخش معادن و توسعه زیر ساخت های مرتبط، ظرفیت های همكاری بسیاری بین دو طرف وجود دارد كه باید بیشتر از پیش فعال شود.
رضا رحمانی اضافه كرد: تحقق اهداف انقلاب معدنی منوط به تامین زیر ساخت های اولیه همچون راه های مواصلاتی، خطوط ریلی، بنادر مجهز و... است.
وی خاطرنشان كرد: در این راستا برنامه های مشترك و جامعی برای توسعه همكاری ها با وزارت راه و شهر سازی داریم كه در حال عملیاتی شدن است.

1398/08/29
09:56:21
5.0 / 5
4697
تگهای خبر: بنادر , توسعه , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان