امضای تفاهمنامه 104 ماده ای همكاریهای ایران و قرقیزستان

امضای تفاهمنامه 104 ماده ای همكاریهای ایران و قرقیزستان به گزارش بازسازی خانه روسای كمیسیون های مشترك همكاری اقتصادی ایران و قرقیزستان تفاهمنامه ای در ۱۰۴ بند در موضوعات مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با یكدیگر به امضا رساندند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، دوازدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاریهای اقتصادی، بازرگانی، علمی، فنی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان كه طی روزهای دوازدهم و سیزدهم آذرماه با حضور مسؤلان ارشد و كارشناسان دو كشور در حوزه های مختلف برگزار شد، امروز با امضای تفاهمنامه ای تمام می شود.
این تفاهمنامه كه ۱۰۴ بند دارد، به امضای وزیر راه و شهرسازی ایران و همتای قرقیزستانی وی خواهد رسید. یكی از مهمترین مصوبات، تعیین تعرفه ترجیحی گمركی و تعرفه ترانزیت میان دو كشور است.
همچنین در این تفاهمنامه به موضوعاتی همچون فرهنگ و رسانه، ورزش و جوانان، راهسازی و مسكن سازی، حمل و نقل و گمرك، علوم جوی، حمل و نقل هوایی، صنایع كشاورزی و خودرو اشاره شده است.
گفتنی است امروز وزیر اقتصاد قرقیزستان هم با فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد ایران در جهت این اجلاس دیدار خواهد نمود. همینطور وزرای حمل و نقل و اقتصاد قرقیزستان امروز به دیدار اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خواهند رفت.

1398/09/14
13:19:49
5.0 / 5
4550
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان