یك مقام مسئول:

پایانه بركت به سازمان راهداری واگذار شد

پایانه بركت به سازمان راهداری واگذار شد بازسازی خانه: معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: با تصمیم وزیر راه و شهرسازی و مساعدت استانداری ایلام، پایانه بركت به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تحویل داده شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خداداد مقبلی، با اشاره به اقدامات اداره كل پیمان و قراردادهای این معاونت در قبال پایانه های مرزی تصریح كرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در مورد جابجایی حجم زیاد زائرین اربعین حسینی سالجاری در پایانه بركت كه متولی آن شهرداری مهران بود با مسائل قانونی مواجه گردید، سپس مسائل با استانداری ایلام عنوان شد و سرانجام بنا بر تدبیر وزیر راه و شهرسازی و مساعدت استانداری ایلام، پایانه بركت به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تحویل داده شد.
مقبلی با اشاره به برنامه سازمان برای توسعه «پایانه بركت» اظهار داشت: در ابتدا باید محوطه و پاركینگ طراحی و شبكه ارتباطی آن ساماندهی گردد كه برای آن حدود ۱۵ تا ۱۶ هكتار زمین نیاز است.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه بیان داشت: علاوه بر اقدامات انجام شده در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در پایانه مرزی خسروی هم تسهیلات جدیدی برای ورود و خروج زائرین فراهم، بیشتر از یك میلیارد تومان تجهیزات نصب و برای ورودی در حدود ۱۰ تا ۱۲ كیلومتر مسیر ارتباطی از كرمانشاه به سمت خسروی روكش آسفالت انجام شد.
وی در ادامه از انعقاد قراردادی برای توسعه پایانه مرزی تاجر اطلاع داد و اضافه كرد: فاز سوم پایانه مرزی رازی به مناقصه رفته و سالن مسافری مرز میرجاوه هم در دست توسعه قرار دارد. در مرز پاكستان هم راه اندازی دو پایانه مرزی ریمدان و پیشین با هدف ایجاد ارتباط با بندر شهید رجایی و توسعه ترانزیت در دستور كار سازمان قرار دارد.

1398/10/16
13:17:00
5.0 / 5
4962
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان