معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی خبر داد؛

بازگشت پروازهای عبوری به آسمان كشور

بازگشت پروازهای عبوری به آسمان كشور بازسازی خانه: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی با اشاره به از سرگیری پروازهای ایرلاین های خارجی برای عبور از ایران اظهار داشت: با عنایت به مصرف سوخت كمتر عبور از آسمان ایران توجیه اقتصادی دارد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مرتضی دهقان در مورد ترافیك هوایی و انجام پروازهای داخلی و بین المللی از مرزهای هوایی ایران، اعلام نمود: با عنایت به زیرساخت های خوبی كه از سالیان گذشته در كنترل فضای كشور بوجود آمده و توسعه پیدا كرده است، همینطور ایجاد مسیرهای موازی و یك طرفه ای كه فرایند پرواز را در فضای كشور تسهیل می كند، وضعیت جاری هوایی ایران یك وضعیت نرمال می باشد.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری افزود: شركت های هواپیمایی بین المللی از انجام پرواز در فضای جمهوری اسلامی ایران استقبال می كنند، چونكه این مسیر یك مسیری است كه كوتاه ترین مسیر برای آن كشورها به حساب می آید. در عین حال، از نظر اقتصادی هم با عنایت به این كه سوخت كمتری مصرف و زمان كمتری را صرف سفر می كنند به نفع شأن است كه از این مسیر عبور كنند.
دهقان خاطرنشان كرد: در فضای هوایی ایران سالیان طولانی است كه اقدامات فراوان و هماهنگی های مناسبی انجام گرفته است. هم اكنون، فضای امنی در راه هوایی كشورمان حاكم است كه بهترین مسیر برای پروازهای عبوری برای منطقه است.
دهقان در پاسخ به این پرسش كه پس از حادثه بوئینگ ۷۳۷ در فضای كشور، آیا كشور و یا شركتی پرواز خویش را از این مسیر كنسل كرده است یا خیر؟، اظهار داشت: در دنیا هم معمول است كه شركت های هواپیمایی پس از سانحه و حوادثی كه رخ می دهد ارزیابی می كنند و شاید پروازهایی را در ساعات اولیه كنسل كنند. اما با بازگشت به شرایط عادی، پروازها از سر گرفته می شود.
وی اضافه كرد: بعضی از شركت های هواپیمایی كه بنا به ملاحظاتی برخی از پروازهای خویش را به صورت موقت كنسل كرده بودند پروازهای خویش را از آسمان ایران مجدداً برقرار كرده اند.

1398/10/21
14:32:12
5.0 / 5
4811
تگهای خبر: توسعه , ساخت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان