متقاضیان طرح ملی مسكن چگونه می توانند از این طرح انصراف دهند؟

متقاضیان طرح ملی مسكن چگونه می توانند از این طرح انصراف دهند؟ به گزارش بازسازی خانه تسنیم نوشت: معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه طی اطلاعیه ای از فراهم شدن شرایط انصراف متقاضیان طرح ملی مسكن آگاهی داد.


اطلاعیه معاونت مسكن و ساختمان به شرح زیر است؛ «به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترم طرح اقدام ملی مسكن كه قصد انصراف از ادامه پروسه و برخورداری مزایای این طرح را دارند می رساند، این امكان بوسیله مراجعه به پروفایل متقاضی و منوی "ثبت درخواست انصراف" مهیا می باشد.» مقرر است مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسكن از شنبه آینده ۱۷ اسفندماه آغاز شود. محمود محمودزاده معاون مسكن و ساختمان در این زمینه اظهار داشته بود: در مرحله اول ثبت نام اعلام كردیم پیش از اختتام سال مرحله دوم ثبت نام انجام می شود. شرایط ثبت نام مهیا شده و از شنبه آینده در ۵ استان آذربایجان های شرقی، غربی، اردبیل، البرز و اصفهان ثبت نام انجام می شود.
وی بابیان این كه روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده ثبت نام طرح ملی مسكن در سایر استانها صورت خواهد گرفت، افزود: در صورت نیاز به ثبت نام در مرحله دوم، این كار اول هفته بعد (۲۴ اسفند) صورت خواهد گرفت. وی بیان كرد: مرحله دوم ثبت نام با مرحله اول ثبت نام طرح ملی مسكن باتوجه به شرایط بهداشتی متفاوت است؛ در مرحله اول ثبت نام ها برمبنای ظرفیت بود، اما در مرحله دوم برای آنكه نیازی به بازگشت مردم به كافی نت هم نباشد زمان ثبت نام از ساعت ۸ بامداد آغاز و تا ساعت ۱۲ روز بعد یعنی تقریباً ۲ روز ادامه خواهد داشت. معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در این مرحله برمبنای قرعه كشی اسامی را اعلام می نماییم تا آنها كه ۴ شرط را دارند برای انجام فرآیند ثبت نام اقدام نمایند. محمودزاده با بیان این كه این طرح برای دهك های ۳ تا ۷ است، تصریح كرد: متقاضی در ابتدا باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون آورده داشته باشند، ضمن این كه ۱۰۰ میلیون تومان وام دولتی نیز به آنها تعلق می گیرد. مابقی هزینه در دوره ساخت كه ۱۸ تا ۲۴ ماه است، باید توسط متقاضیان واریز شود تا بتوانند واحد را تحویل بگیرد. وی با اشاره به این كه اردیبهشت یا خردادماه سال آینده نخستین پروژه طرح ملی مسكن را افتتاح نماییم، اظهار نمود: برنامه ریزی ما بسیار دقیق است تا بتوانیم در زمان اعلامی كارها را انجام دهیم. روند ساخت با آورده متقاضیان و وام بانكی صورت می گیرد و در صورت تأخیر در تامین آورده با تأخیر ساخت مواجه خواهیم شد. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1398/12/14
13:20:54
5.0 / 5
3743
تگهای خبر: بانك , ساخت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان