وزیر راه خبر داد:

از سرگیری ساخت وساز در پروژه های عمرانی

از سرگیری ساخت وساز در پروژه های عمرانی بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی از آغاز فعالیت پروژه های عمرانی و همین طور ناوگان حمل و نقل عمومی با رعایت پروتكل های بهداشتی آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از صدا و سیما، محمد اسلامی با اعلان اینكه اگر توقفی در اجرای طرح های عمرانی ایجاد شود خسارت زیادی متحمل خواهیم شد، اظهار داشت: با رعایت نكات بهداشتی و پروتكل های جدید طرح های ابلاغی فعال خواهد بود.
اسلامی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: وارد مرحله دوم مقابله با ویروس كرونا شده ایم و این مرحله خیلی مشكل تر از مرحله قبل است و مردم باید به شكل ویژه نكات بهداشتی را رعایت نمایند.
وی با اعلان اینكه چند مصوبه در حوزه راه و شهرسازی در ستاد ملی كرونا مصوب شده است، اضافه كرد: در بخش حمل و نقل و زمانی كه مسافران قصد سوار شدن به وسایل حمل و نقل مانند قطار، اتوبوس و هواپیما را دارند حتما باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و با ظرفیت كمتری حركت كنند تا از نقل و انتقال این ویروس جلوگیری شود.
اسلامی اشاره كرد: همین طور پیش از سوارشدن مسافران غربالگری نیز صورت می گیرد.
وی در مورد طرح های عمرانی نیز اظهار داشت: دراین زمینه باید پروتكل های بهداشتی رعایت شود و در محیط های كار در طرح های عمرانی افراد نزدیك هم نیستند و دراین زمینه چندان مشكلی نداریم، اما مساله ضدعفونی تجهیزات بسیار اهمیت دارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: همین طور رعایت بهداشت فردی در كارگاه ها كنترل می شود نكته بعدی خوابگاه ها و محل غذاخوری است كه در شرایطی متفاوت برمبنای دستورالعمل های ابلاغی خواهد بود تا صدمه ای دراین زمینه وارد نشود.


منبع:

1399/01/21
12:14:52
5.0 / 5
3874
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان