وزیر راه و شهرسازی:

یك میلیون واحد مسكونی برای نیازمندان و محرومان ایجاد می شود

یك میلیون واحد مسكونی برای نیازمندان و محرومان ایجاد می شود بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با ساخت یك میلیون واحد مسكونی برای متقاضیان و نیازمندان برای خانه دار شدن مردم اقدام نموده ایم.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد اسلامی در مراسم آغاز طرح اقدام ملی مسکن که روز دوشنبه در ناحیه شهری مهرگان برگزار شد، گفت: دولت در تامین مسکن برای قشر کم درآمد برنامه گسترده ای را آغاز نموده که در طرح اقدام ملی ۸۰۰ هزار واحد پیش بینی شده است. وی بیان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن تابحال یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند که حدود ۸۰۰ هزار نفر واحد شرایط هستند و برآورد این است همین افراد در برنامه مشارکت کنند.
اسلامی اظهار داشت: همین طور ۲۰۰ هزار مسکن برای محرومان پیش بینی شده و متقاضی باید پیش از اجرای طرح محل سکونت را تعیین کرده باشند. وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: ۲۰ درصد تسهیلات بانک ها باید به مسکن داده شود و تا آخر سال آینده شاهد افتتاح طرح اقدام مسکن باشیم. اسلامی بیان کرد: در مهرگان قزوین شروع طرح اقدام ملی با ۱۲۰۰ واحد مسکونی است که باید خانه های کیفی با معماری ایرانی و اسلامی ساخته شود و مردم استفاده کنند. وی اظهار داشت: برای استان قزوین ۱۰ هزار سهمیه تعیین شده و پیش بینی می نماییم همین تعداد نیز ثبت نام کنند. اسلامی اضافه کرد: تامین تأسیسات زیربنایی مهمست و برای ساخت تصفیه خانه و شبکه راه دسترسی مهرگان با کمک استانداری اقدام خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: در اجرای طرح سه جانبه برای تامین زیرساخت ها در طرح اقدام ملی مسکن به صورت مشترک اقدام خواهیم کرد. وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امیدواریم سریع تر تصفیه خانه از محل ارزش افزوده که ایجاد می شود ساخته شود. اسلامی بیان کرد: تامین سرانه ها مهمست آنچه پیش بینی شده مدرسه، مسجد و کلانتری و سایر موارد باید رعایت شود تا مردمی که در مهرگان زندگی می کنند در رفاه باشند سرانه تعریف شود تا مشکلی نداشته باشند.


منبع:

1399/04/10
14:01:19
5.0 / 5
3017
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان