بهترین مربیان لیگ نوزدهم بعلاوه جدول

بهترین مربیان لیگ نوزدهم بعلاوه جدول به گزارش بازسازی خانه آنالیز عملكرد مربیان در لیگ نوزدهم به تفكیك تیم، حاكی از این است كه گل محمدی توانسته با انتقال به پرسپولیس عنوان بهترین را از كالدرون تصاحب كند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، لیگ نوزدهم آخرین روزهای خویش را سپری می کند و تنها ۵ هفته از این مسابقات باقی مانده است. یکی از اتفاقات مهم فصل جاری جابجایی مکرر مربیان در تیم های مختلف بود به صورتی که از پرسپولیس بعنوان قهرمان و صدرنشین فصل جاری هم از این تغییرات بی نصیب نماندند.

مدارک و شواهد مختلف نشان داده است که تغییرات مربیان صرفاً به خاطر نتایج ضعیف تیم ها نیست و عوامل دیگری همچون مسائل مالی و حتی ویروس کرونا در این تغییرات موثر بوده است.

به طوری کلی تابحال بیشتر از ۳۰ مربی مختلف در ۱۶ تیم لیگ برتری حضور داشته اند که یک عدد بسیار بزرگ برای لیگ ایران به حساب می آید. در این بین بعضی از تیم ها از تغییرات خود نتایج خوبی کسب کردند اما برخی علیرغم جابجایی یک یا دو مربی، همچنان در وضعیت نامساعدی به سر می برند. تنها تیم هایی مانند سپاهان، فولاد، سایپا و... تغییری روی نیمکت مربیگری تیم هایشان نداشته اند.

در این گزارش می خواهیم عملکرد مربیان حاضر در لیگ برتر را به تفکیک تیم هایشان بررسی نماییم. در واقع عملکرد یحیی گل محمدی به صورت مجزا در پرسپولیس و شهرخودرو بررسی شده یا عملکرد عبدالله ویسی در دو تیم شاهین و پیکان به صورت جداگانه در جدولی که در ادامه خواهید دید، آمده است.

طبق این جدول، یحیی گل محمدی که در شهرخودرو نتایج خوبی گرفته بود، توانسته در پرسپولیس بهترین نتایج را کسب کند و در صدر بهترین مربیان فصل جاری قرار گیرد. همینطور مربیان دیگری مانند عبدالله ویسی که در شاهین از ۶ بازی فقط یک امتیاز گرفته بود، توانسته در پیکان میانگین امتیازی خویش را به بالاتر از عدد یک برساند.

در ادامه جدول بهترین سرمربیان لیگ نوزدهم را مشاهده می کنید: (این جدول بر مبنای کارنامه مربیان در بیشتر از دو بازی محاسبه شده است)منبع:

1399/05/01
13:49:29
5.0 / 5
2705
تگهای خبر: مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان